Wpis z mikrobloga

@Kuork ja też jedzie bez szyby, ale ja to karzeł jestem więc nie odczuwam jakiegoś dramatu dodatkowo mam wrażenie że konstrukcja zegarów w S2 trochę lepiej rozbija powietrze i idzie bardziej do góry
@Papaya: Nie ma tragedii ale nie powiem że czasami chciałbym, żeby był większy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ostatnio byłem się przymierzać na benelli trk 502 i to jest kolos w porównaniu do tego pierdzika. W kwietniu jazda próbna może na przyszły sezon sobie sprawię.
@Kuork benelli wizualnie spoko, ale chyba bardziej bym wolał już versysa, a jak bardziej w teren to tenere 660xt, no ale co kto woli ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Papaya: a takiego hard adventera czy jak to tam sie nazywa też nie chcę. Ten benelli mi się wydaje super. A swoją drogą też sie umówiłem na jazde tym nowym versysem więc zobaczymy
@Kuork ja mając 172cm na versysie stoję na palcach, versys trochę słabo w teren, ale myślę że podobnie jak benelli. W tenerze to nawet nie sięgam do ziemi dwoma nogami. Generalnie z tego co ja się orientowałem to jak chce się trochę po podróżować, do tego jeszcze np z plecakiem to dobrze żeby te 60km było. Na plus versysa i tenery to na pewno bardzo dobre silniki
@Jordas: Smigalem wcześniej 3 sezony na 125, potem kupiłem CB500x ale miałem też styczność z DL1000 czy F900 od BMW. CB500x to fajny sprzęt do spokojnego zwiedzania naszego kraju i nie tylko. Silnik posiada bardzo dobre opinie a spalanie jest na poziomie 3.5-4l.
@Jordas: No właśnie to jest problem. Fazer fajny dzik, ale czy potrzebne mi to 100 koni to już inna kwestia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zobaczę jak jedzie ta 500tka może nie będzie takiej tragedii.