Wpis z mikrobloga

Ktoś zgłasza od wczoraj mój wpis. Nie wiem tylko za co, bo żadnego powiadomienia. Halo, moderacja?
No to jeszcze raz. Dla lepszej orientacji "nowych" użytkowników tagu.

Cztery niemłode już moczymordy przy zasyfionym stoliku. Elegancko zarośnięty ryj, którego wygląd mimowolnie przywodzi na myśl zabójczą urodę zdziczałego bojówkarza czeczeńskiego, wykrzykuje toast: „Za nas, za was, za WDW i Specnaz!”.
Drugi z ochlejów o urodzie podstarzałego blondaska, z liczkiem przeuroczego cherubinka po skończonym akcie, ostentacyjnie rozwalony za stołem najwyraźniej toastem zachwycony. Trzeci opój „po ruskomu jazyku” podśpiewuje do toastu, a czwarty - w jednej łapie przyrośnięta szklanka, w drugiej komórka, bo „kameruje”, bełkocze przy tym coś o PRL. U wszystkich czterech struktury zwojów mózgowych w głębokim zaniku.
Czym jest WDW i Specnaz, chyba wyjaśniać nie muszę.
Moczymordy, z takich jak Wy, nawet ta poryta do imentu mumia kremlowska rechocze w głos, wpie*dalając przy tym kawior i popijając szampana.
Tępogłowe patafiany, widzicie przecież co robi w tej swojej „spiecijalnaj operacji” kremlowski zbrodniarz, widzicie to i wznosicie toast za Specnaz i WDW?
Bo po Waszemu, Wy prymitywne cepy, to tylko zatarg jest, a nie wojna, nieprawdaż?
Toast za „nas, was, WDW i Specnaz”?! Tępoto polska na obczyźnie, wieczni gieroje na promilach, obyście się udławili ruską berbeluchą.
Gdyby tak postawić Was na przyfrontowych posterunkach, to zanim usłyszelibyście pierwszy wystrzał, obsralibyście tam wszyscy tę jedną parę kąpielówek, którą bohatersko dzielicie pospołu, taplając się w kambo-bajorach. Jesteście prymitywami, obrzydliwymi niedoukami.

Szkoda czasu i energii na tych skrzywionych umysłowo tzw. jutuberów. W moim przekonaniu, czerwona linia została przekroczona.
Wychodzę z tagu, po co podbijać im tu oglądalność i opisywać ich żałosne egzystencje. Na śmietnik historii z nimi, jak z korwiszujami i całą resztą pożytecznych głupków. Nagłaśniać dziś patożywoty garstki intelektualnych zer, to jakby kremlowskim kreaturom podsyłać amunicję.
Pozdrawiam co niektórych tagowiczów, czasem było tu nawet zabawnie, bywajcie.

#raportzpanstwasrodka #wojna #ukrainanafroncie #ukraina #rosja #emigracja
  • 4
  • Odpowiedz