Wpis z mikrobloga

Totalnie może głupie pytanie ale jestem ciekaw jak to wygląda z waszej strony. Czy jeśli chodzi o redukcje i efekty wizualne preferujecie dość małe ilości cardio wszystko opierać na misce, ująć kalorii nie dokładać tego cardio lub robić minimalne czy z drugiej... Spożywać dość duże ilości kalorii ale znów robić cardio w olbrzymiej ilości? Wiadomo że jeśli jesteśmy na minusie to efekt jeśli chodzi o wagę będzie ten sam ale jak uważacie co lepiej wpłynie na sylwetke? Mniejsza ilość kalorii i małe ilości cardio czy dużą ilość kcal ale ogromne ilości cardio?

#mikrokoksy #redukcja #silownia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@comamtuwpisac: Zdecydowanie obcinam cardio - jeżeli już to lekkie kręcenie kroków (min. 10k) i spacery na większej kaloryce, ale nigdy poniżej 2k kcal i tak nie warto schodzić. W przypadku gdy kręcę naprawdę mocne interwały to ciągnie mnie do żarcia i jestem #!$%@?. Musisz znaleźć złoty środek na siebie - żadne wytyczne nigdy nie będą tak precyzyjne jak Twoje własne odczucia. Najlepiej zachować harmonię, ale ludzie różne reagują - niektórzy
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: Jak mam czas to lubię kręcić cardio i zjeść więcej, jak nie mam czasu to nie kręcę cardio i oszczędzam też czas na jedzeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale wolę jeść więcej, chyba więcej przestrzeni na dostarczenie mikroskładników = lepsze samopoczucie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@comamtuwpisac: obcinam kalorie o 500 i dokładam kroków i aktywności spontanicznej, zwłaszcza że zazwyczaj redukuję od kwietnia i już jest ładna pogoda. Chudnę 05 kg na tydzień.
  • Odpowiedz