Wpis z mikrobloga

Dindu nuffin który ma prawie 10 mln subskrypcji na youtube, a od 2016 roku prowadzi "The Daily Show" nagrał commentary na temat uchodźców z Ukrainy. Oczywiście porównując to do sytuacji sprzed paru miesięcy i zarzucając rasizm, że tamci byli mniej biali więc nie zostali wpuszczeni, a teraz biali są spoko. Można śmiało powiedzieć, że karmi ludzi szkodliwą kremlowską propagandą, chociaż w jego przypadku możliwe, że ma małe może mieć rozeznanie na temat Polski, Węgier i ogólnie sytuacji w Europie. Aczkolwiek nie usprawiedliwia go to, gdyż mając taki zasięg, odpowiedzialność za wygłaszane zdanie jest zdecydowanie większa, a spłycając temat do koloru skóry, a do tego zarzucając Polakom czy Węgrom rasizm to już jest przegięcie. Mi ciśnienie podniósł, mógłby od Putina dostać order "pożytecznego idioty Kremla"
#ukraina #rosja #wojna #uchodzcy #usa
kopytko1234 - Dindu nuffin który ma prawie 10 mln subskrypcji na youtube, a od 2016 r...
  • 15
@kopytko1234: ich tok myślenia świetnie obrazuje ostatnia wypowiedź popularnej murzynki z USA, która powiedziała że Holocaust to nie był rasizm XDDD bo ludzie biali tzw Żydzi to nie może być rasizm XDDD co z tego, że ideologia NSDAP polegała właśnie na rasizmie XD nie, absolutnie, murzynka z USA wie że tylko czarni są ofiarami rasizmu XDDD to niepodobne myśleć inaczej
@kopytko1234: Nie chce mi się nic pisać tam, bo to chyba nie ma większego sensu. Ale tak, Polska, czy Rumunia nie jest w stanie zbawić całego świata (np.: Afryki, czy bliskiego wschodu), pozwalając na wjazd do UE, którzy w dziwnych okolicznościach znaleźli się na naszych granicach. Tak, pomoc dla Ukrainy to nie tylko obowiązek wynikający z uznawanego przez RP prawa miedzy narodowego, ale też oznaka naszych powiązań na poziomie gospodarczym, społecznym,
@kopytko1234: Ugh. Takie wystąpienia robią ze mnie coraz większego rasistę, a kiedyś nim nie bylem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mentalność kolorowych mnie #!$%@?. Nie wszystko kręci się wokol nich i nie każdy musi im Nadskakiwać. Niech on zdejmie klapki z oczu i zauważy SUBTELNĄ różnicę między uchodzcami wojennymi z sąsiedniego państwa, a dindu nuffinami z drugiego końca świata, którzy przyjechali leżeć do góry #!$%@? i ciągnąć socjal.
@kopytko1234: oni już mają tak wyprane mózgi że jakby się potknął o krawężnik i #!$%@?ł na ryj to by gadał że to wina niewolnictwa.
Po prostu wszystkie ich porażki życiowe to jest wina kogoś innego, tak samo jak u pisiorow wszystko jest winą Tuska a u januszy wszystko jest winą upadku PRLu. Jest po prostu mindset debila który nie pozwala przyznać się do błędu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kopytko1234: to uczucie gdy nie wpuszczasz imigrantów do kraju nie ze względu na rasę i kolor skóry, tylko dlatego że nie chcesz darmozjadów, a okazuje się że wszystkie darmozjady są wiadomego koloru skóry xd