Wpis z mikrobloga

Cześć brodacze, wrzucam update minoxidiluna brodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ile czasu minęło?
-9 tygodni smarowania rano i wieczorem ALOCUTANU FORTE.
-od dzisiaj zaczynam używać LOXON 5%

Dlaczego ALOCUTAN FORTE/LOXON 5%?
-AF jest to najtańsza wersja minoxidilu i to jest w sumie główny powód XD
-ogarnąłem sobie jeszcze taniej loxon 5%, więc kupiłem zapas na 3 miechy :).

Widzisz efekty?
-w miejscach gdzie wcześniej nigdy nic nie było pojawiają się włosy.
-włosy które miałem wydają się ciemniejsze i grubsze.

Co robię, aby efekt był szybszy i lepszy?
-mikroigłowanie 0.5-0.75mm co tydzień w sobotę wieczorem dermapenem. (wtedy nie nakładam minoxa, dopiero rano)

Efekty uboczne?
-pierwsze 6 tygodni był luks torpeda, nie robiło to żadnej różnicy w życiu codziennym, ale od 2 tygodni mordę mi tak wysusza, że muszę się smarować kremem nawilżającym chociaż z 3 razy dziennie .
-po obserwacji swojego ciała zauważyłem, że owłosienie mi się zwiększa (wszędzie #!$%@?), zaczynają się włosy na plecach/barkach/ jakieś widoczne włoski pod słońce na uszach XDDDD (nie było tego oj nie), powyżej ''linii brody'' też pod dobre światło są widoczne już dłuższe włoski (tam gdzie ich nie powinno być w ogóle xD).

No #!$%@?, trzeba będzie się depilować, lecimy dalej, mówię jak jest bez ściemy :)

W razie pytań i porad jestem całkowicie otwarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej fot w komentarzach.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#minoxidil #loxon #broda #looksmaxing
s0ngo_ - Cześć brodacze, wrzucam update minoxidiluna brodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ile czasu m...

źródło: comment_1647770644kjfha8u3UsLxbak5zgx6Lo.jpg

Pobierz
  • 32
@s0ngo_: po alopexy zostaje mi taki bialy nalot na ryju po nalozeniu, gdzies na tagu wyczytalem, ze po loxonie tego nie ma, we mi napisz po kilku dniach czy loxon zostawia czy nie, bo z biala morda na miasto nie wyjde i na noc stosuje
@s0ngo_ Mi się przejeżdżają włosy na czubku głowy więc stosuje loxon od grudnia i włosy rosną wszędzie tylko nie tam. Mam już na karku, palcach i nawet pod oczami ()