Wpis z mikrobloga

#wojna Zakładając czarny scenariusz, jak szybko zamknęli by polską granicę?

Ile czasu miałby obywatel polski aby wyjechać za granicę, zanim przestaną wypuszczać mężczyzn?

Orientuje się ktoś po jakim czasie zablokowano granicę PL-UA od czasu bombardowania?

Pytam, bo układam sobie plan ucieczkowy, spisuje miejscowości, ogarniam kaskę w EUR i zastanawiam się, jak szybko pakować tobół w samochód.

#ukraina #rosja
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@git-reset-hard-head: tak naprawdę musiałbyś wyjechać od razu i dojechać do Szwajcarii lub dopłynąć do Szwecji chociaż to też ryzykowne bo jak cię zgarną to cyk. Plus prawdopodobnie jeśli wojna wybuchnie to pewnie nigdzie nie będzie bezpiecznie.
@git-reset-hard-head Ja też już jestem spakowany w razie co, żadny kraj w NATO czy UE myślę nie będzie dobry do ucieczki dlatego mam kurs na Grenlandię tam zawsze był spokój i zdala od wojen teraz tym bardziej myślę że tam byłby totalny spokój
@mondrymiszcz: wróciłbym do kraju normalnie. Jeżeli nie dostanę wezwania, bo będę za granicą, to nie podpadam pod ucieczkę. Ot jebnęlo gdy byłem na wakacjach.

@muskutanin: @Frygus96: @rezydenttomek: @Hondor: @TheDarkSideOfTheMoon: @surdelos: ja myślałem na lajcie pojechać sobie na Chorwację w razie W. Wynajmę cały dom, których jest tam na pęczki, i ściągnę rodzinę. Mogę nawet rok w takim mieszkać. Nie miałby to być wyjazd na stałe,
@git-reset-hard-head No u mnie na studiach na 14 Ukraińców tylko jeden miał wyjechać ale wkoncu tego nie zrobił realnie patrząc na tyle ludzi co tu zostało mało się pcha tam by wrócić i walczyc za kraj u nas myślę że by było to samo głupotą jest zakazując ludzia wyjazdu ponieważ każdy normalny kraj powinien po to mieć zawodowych żołnierzy a nie mięso armatnie