Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja to zauważyłem? Dużo kupuję na allegro/olx. I zwrociłem ostatnio uwagę, że jak zamawia się cos od faceta to wysyłka jest najczesciej tego samego dnia albo najpóźniej na drugi dzień paczka jest już umieszczona w paczkomacie. Kiedy jednak zamawia się coś od kobiety, to czasem potrzeba aż 3-4 dni albo czasem dłużej żeby wysłała paczkę. Kilka razy zdarzyło mi się, ze po tygodniu musiałem upominac się (zawsze płace przelwem z gory) i dopiero paczka została wysłana w przypadku kobiet. Faceci chyba mają jakieś większe poczucie obowiązku, jak dostaną kase to chca jak najszybciej wysłac towar a kobiety maja to gdzieś i jak jest kasa to wysłały by najchetniej ostatniego mozliwego dnia. Takie mije doświadczenia, ktos zauwazyl cos podobnego? #przemyslenia #przemysleniazdupy #allegro #olx #logikarozowychpaskow
  • 5
  • Odpowiedz
@adam-photolive moja była dużo sprzedawała na olx/vinted to jej się często zdarzało wysyłać paczki po 3-4 dniach a mi się zdarzało bardzo rzadko wysyłać po dwóch. Najczęściej następnego dnia puszczałem.
  • Odpowiedz
@adam-photolive wiesz to problem polega że wracała z #!$%@? z pracy, jeszcze w domu do ogarnięcia zakupy, praca, wieczorem odpoczynek i nagle następnego dnia czy po dwóch jej się przypomina że ma paczkę do wysłania
  • Odpowiedz