Wpis z mikrobloga

Przeszedłem Assassin's Creed 2:

72,5% Synchronizacji(straciłem na puntkach widokowych bo miałem tylko 17 na 80 pare, oraz na skrzynkach i piórach)

14h i 20min zajęło mi przejście :)

Ocena: 7,5/10 bo czegoś mi brakowało. No na minus napewno dużo biegania po mapie i zbugowana kamera -.-''

Ale fabuła za to mistrzostwo dla mnie bo uwielbiam takie klimaty :) Do tego jedna z moich ulubionych epok - Renesans

#assassinscreed #assassinscreed2 #ac2
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Waltz22: Może dlatego że juz kiedys przeszedłem AC2 ale grałem zeby sobie przypomnieć bo nic a nic z fabuły nie pamietałem ;)

@Lysy_i_slepy: Zgadza się to napewno na plus ale jednak sztywnie było w miastach, mogli pododawać jakies biegające dzieci, psy czy coś ;) Bo tak to same kobiety i facety chodziły po miescie bez celu. Czasami sie trafił jakis koleś co naprawia dom czy jakis załamany koleś
  • Odpowiedz
@ibeafraidi: polecam. bo dla mnie to koronny przykład jak świetnie napisana jest ta gra. Swoją drogą to chyba najtrudniejsza rzecz w całej serii, już w żadnej innej części nie trzeba będzie się tyle nad niczym głowić, w sumie szkoda. A miasta odwzorowane są świetnie, Brotherhood dzieje się w Rzymie, zaraz po grze byłem na filmie Allena dziejącym się w Rzymie i świetnie to wyglądało :P
  • Odpowiedz
@fifithebest: Jeśli chodzi po poziom trudności to dało się ustawić w tej częsci? Bo wydaje mi się ze jest jeden poziom tylko. Zreszta pod względem grania nie było trudno, własnie pod względem rozkminy to cięzko zrozumieć niektóre rzeczy. Ogólnie nie wiem jak rozumieć ten filmik The Truth.
ibeafraidi - @fifithebest: Jeśli chodzi po poziom trudności to dało się ustawić w tej...
  • Odpowiedz
@fifithebest: no to to akurat zauważyłem po 2 sekundowym filmiku ktory odkrylem podczas gry :D ale o co w tym chodzi za bardzo ;) Adam i Ewa uciekają przed tymi bogami czy co :D zresztą w 25 sekundzie widać ze ktoś tam jabłko trzyma ;)
  • Odpowiedz