Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
przetwory, wypieki, desery, samogon, herbata, kawa, pomidorówka. Takie rzeczy mi na myśl przychodzą.


@korpoRator: Czyli dosłownie wpierdzielanie cukru gdzie się da. Wtf po co do pomidorówki? xdddd

@fanmarcinamillera: w pomidorówce fajnie podbija smak, przelamuje kwaśność pomidorów. Przetwory i bimber to też nic dziwnego szczególnie, że może być problem z żarciem u nich więc robią zapasy. Sam nie słodzę napojów ale zapytałeś po co im to może być to
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera:

: serio pytam, po co ludziom tyle cukru? I tak wszystko dookoła jest słodzone. Ja chyba od 6 lat nie kupiłem ani jednej paczki


Do herbaty, do herbaty, do herbaty albo do herbaty.
  • Odpowiedz
Tak bo nasze stare baby nic się nie różnią od ruskich. Bo my to tacy pół na pół ruscy i niemcy. Czyli mamy ich najgorsze cechy
  • Odpowiedz
@ever444: znaczy wiem, że cukier jest potrzebny do wielu rzeczy w powiedzmy "przemyśle spożywczym" ale trochę kisnę z tej sceny, gdyż nie rozumiem do czego jest potrzebny cukier dla zwykłych ludzi, że rzucają się na niego, jak na chleb podczas głodu. Od lat w moim mieszkaniu nie ma ani grama czystego cukru, bo i po co ? Napojów nie słodzę, do gotowania to szybciej sól, pieprz i inne przyprawy potrzebne.
  • Odpowiedz