Wpis z mikrobloga

@atrick: nie tylko polki niestety. wystarczy poczytać komentarze pod postami białego domu/joe bidena na fb. gdy tylko jest ogłaszana nowa pomoc dla ukrainy, 90% amerykanów krytykuje decyzje władzy argumentując to tym, że powinno pomagać się amerykanom, a nie ukraińcom.
natura ludzka w większości przypadków nie pozwala na spojrzenie dalej niż czubek własnego nosa.
  • Odpowiedz
@atrick: "Tutaj nie przyszli biedni tylko bogaci" i co bogaci będą za darmo jeździć rozsypującymi się tramwajami i robić na najniższą krajową w fabryce smrodu.
  • Odpowiedz
@nevsky: A dziwisz się? Ludzie sami mają ciężko. Życie to nie wykop piękne i lukrowane, ludzie popełniają błędy wpadają w kłopoty i robią głupie rzeczy. Pomóc wpierw swoim potem innym
  • Odpowiedz
@atrick: Wszelakie rozdawnictwo w którym lubuje się nasz zasrany rząd jest z gruntu złe i szkodliwe. Pomoc dla uchodźców idzie głównie od prywatnych inicjatyw pod które rząd bezszczelnie się podpina wieszcząc sukces. Zastanawiam się na ile tego huraoptymizmu wystarczy? Miesiąc dwa? Rząd robi polityke na trupie Ukrainy ale to nadal ten sam skompromitowany rząd który 1,5 roku temu był lżony za politykę aborcji a teraz większość im przyklaskuje.
  • Odpowiedz
dodatkowo jeszcze w komentarzach tych kobiet przewijają się bombelki. No bo kto traci na tym kryzysie? Oczywiście bombelki
  • Odpowiedz
A dziwisz się? Ludzie sami mają ciężko. Życie to nie wykop piękne i lukrowane,


@profildogier: na wykopie wszyscy 20k na miecha, tylko jak jest jakieś gówniane rozdajo to po 4000 plusów xD
  • Odpowiedz
@getin: Ja wiem, tutaj każdy zarabia powyżej 15k, każdy przeszedł trudy życia i jest kimś, samochód, modelki. A prawda taka, ze stary pijany na wersalce śpi a matka zapierdziela w biedrze. Ale na wykopie w sieci myślą, że mogą być kimś i kreują swoją postać. Nie wszyscy ale większość mam wrażenie.
  • Odpowiedz
@atrick: potwory nie potwory nazwij se to jak chcesz. Jedno jest pewne - takie nastroje i komentarze będą się nasilać. Chwilowy romantyzm zaraz minie
  • Odpowiedz