Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki od #lzs #lojotokowezapalenieskory
Dermatolog stwierdzil u mnie zapalenie mieszkow wlosowych, lojotokowe zapalenie skory i tradzik. Od zawsze mam bolesne krosty ropne na glowie i zastanawiam sie czy to jest efekt tych drozdzakow, ktore atakuja przy lzs czy to raczej tradzik? Szperam po necie i zmiany grzybicze nie wygladaja jak napelnione ropa krosty, tylko raczej zaczerwienione placki ale nie mam pewnosci. Druga sprawa, to czy mogly sie te zmiany nasilic po odstawieniu antybiotyku? Trzecia sprawa, to czy mycie glowy i mordy jakims srodkiem przeciwgrzybiczym typu stieprox/nizoral/cos z dziegciem daje szanse na wyleczenie, czy od razu brac izotek? 3 z 4 dermatologow powiedzialo mi, ze przy #lzs nie ma innego leczenia niz szampony i masci wiec jesli to mnie nie zadowala to brac izotek. Po odstawieniu unidoxu mam wysyp zycia, napelnione ropne pryszcze na twarzy i glowie. Chce sie tego jak najszybciej pozbyc a od tygodnia nie znika, codziennie pojawiaja sie nowe. Czy smarowanie mordy clotrimazolum albo lykanie flukofast pomoze? Wstydze sie wyjsc z domu z taka morda w ropnych pryszczach.
#tradzik #lzs #dermatolog

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6233a26b552591b168d9a8a7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: pirolam jest ok. Szampon. Zawiera ekstrakty pgrzybicze. Syn ma ten syf na głowie, czerwone placki, grube żółte nacieki łoju, czasami syfek ehh no i ten pirolam mu to wycisza. Ale wystarczy, że uzyje jakiegos innego szamponu to dziadostwo wraca. Jeszcze jest za młody by brać antybiotyki.