Wpis z mikrobloga

Miód na moje oczy po prostu. Gardzę jeszcze tymi co piszą,że młodość rządzi się swoimi prawami. Ciekawe czy by tak gadali,jakby gówniarz im córkę albo żonę zabił.
Karać gówniarzerię aż się nie ogarną.
Sam mam 21 lat i prawo jazdy dopiero od ponad roku,ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się zgrywać cwaniaka przed kimkolwiek i jeżdżę najrozważniej jak tylko mogę. Sam wiem i widzę jak odpi3rd4lają typy młodsi ode mnie albo ciut starsi czy to ze wsi ode mnie z miasta obok i jakich zgrywają cwaniaków i uberkierowców przed swoimi dziewczynami albo przed znajomymi. Samochód to nie jest zabawka i każdy kto wsiada za kółko powinien o tym pamiętać. Już nie wspomnę o pladze wstawiania na snapchaty, instagramy i inne facebooki nagrań w trakcie trzymania kierownicy w trakcie jazdy,że się jedzie samochodem akurat jakby to kogoś obchodziło xD
Gardzę i będę gardził wszystkimi dzbanami w tych starych E46 albo Audi A4/A6 od biedy wszystko poprzerabiane. Trzeba być debilem,żeby jechać ponad 120km/h w terenie zabudowanym. Laski blachary jeszcze głupsze,bo lecą na takich sebków i oskarków,co nie dość,że mogą zabić kogoś to jeszcze i ją w środku.

6k mandatu,zabrane prawo jazdy,niezatrzymanie się do kontroli i ucieczka, 18 punktów karnych i humor gituwa


#samochody #prawojazdy #policja #stopcham #idiocinadrodze #polskiedrogi #patologia #patologiazewsi #niebieskiepaski #rozowepaski #zalesie #przemyslenia #mandat
xydeN- - Miód na moje oczy po prostu. Gardzę jeszcze tymi co piszą,że młodość rządzi ...

źródło: comment_1647626526Cj4lCcUbmDrJX3H4OwdhBF.jpg

Pobierz
  • 35
@pawelpablito: Też jestem zdania,że powinna ta sprawa trafić do sądu,ale nic już nie zrobimy na to
W mieście niedaleko właśnie mojej wioski chłopak potrącił kobietę i ta trafiła do szpitala.
Sprawa została umorzona jakby nic się nie stało i chłopak nie poniósł nawet zdanych konsekwencji. Dlaczego? A no dlatego,że jakiś tam jego czy jego rodziny znajomy jest adwokatem w sądzie w tym mieście.
Chłopak jeszcze miał duże pretensje,że auto mogło zostać
@paki82: Proszę bardzo - al. Krakowska w Raszynie pod Warszawą. Od lat ograniczenie 70 km/h.
Dwa tygodnie temu budowlańcy zaczęli robić światła na skrzyżowaniu z ulicą Leszczynową. Postawili ograniczenia do 30 km/h na odcinku 200 m.
Budowlańców od dwóch tygodni nikt nie widział, ograniczenia stoją. Policja ustawia się na tym odcinku i wystawia mandaty

Wytłumacz to proszę
zwolnić z 70 do 30 stwarzając zagrożenie na drodze, albo przejechać ze stałą prędkością ryzykując kilkutysięczny mandat


@robertx: jadąc 70 na 30 ryzykujesz 800/1000 PLN (w zależności od tego jakie przekroczenie pokaże suszarka), więc nie kilkutysięczny tylko kilkuset złotowy. To po pierwsze. Po drugie możesz jechać 50, wtedy ryzyko wysokiego mandatu jest dużo mniejsze. Po trzecie pozostaje zgłosić.
przepis jest OK. Nie myl przepisów z wadliwym oznakowaniem.


@gomjeden: Tego rodzaju wadliwe oznakowanie jest w całej Polsce od lat, stąd brak szacunku kierowców do ograniczeń prędkości - bo są stawiane często totalnie z dupy.
Wprowadzenie przepisów na podstawie których można kierowców obarczyć bardzo wysokimi mandatami za przekroczenie prędkości PRZED zrobieniem porządku z oznakowaniami jest zwykłym skokiem na kasę i nie ma nic wspólnego z chęcią poprawy bezpieczeństwa na drogach