Wpis z mikrobloga

#sebcel

Witajcie kochani, taak
Ubrałem moją najlepszą koszulę jedną z dwóch i wybrałem się do galerii słonecznej w Radomiu do restauracji Arianos Doner tak jak to czynią osoby biznesu tak?

Zjadłem posiłek dopiłem jabłkowego tymbarka i stwierdziłem czas zrobić kolejny krok naprzód żeby jak najbardziej zmaksymalizować zyski z obecnego dnia zrozumiałeś?

Postanowiłem wyjść ze swojej strefy komfortu co za tym idzie zkasztaniłem się w centrum handlowym tak? Pomocna była książka Reguła X Grand Cardone światowy bestseller zrozumiałeś?

Nie zauważyłem kartki "brak wody"
Najpotężniejsze narzędzie świata?
"Wycior"
W czym mogę pomóc?

Jak na prawdziwego lidera przystało jasno wyznaczyłem granicę kompetencji dla pobliskiej pani konserwator
"Ktoś tam chyba przed chwilą srał i zabrakło chyba papieru tak?" Całość rozmowy na moim blogu.

Upłynęło 30 minut i mimo wyjścia ze strefy komfortu i postawy lidera mój dochód pasywny z biznesów nie wzrósł.
Na mojego maila nie wpłynęło też żadne zapytanie o spotkanie biznesowe zrozumiałeś?

Czy coś jest nie tak? Nie ukrywam dopuściłem do siebie taką myśl ale nie wszystko przychodzi łatwo, mam z tym 10 lat doświadczenia.

Z całej sytuacji jest jednak plus udało mi się wyciągnąć wiedzę zaczerpnąć wiedzę zrozumiałeś?
Mianowicie zawsze sprawdzajcie czy na drzwiach nie jest napisane "pokój dla matki z dzieckiem" tak?

Dodając wszystkie plusy i minusy zaistniałej sytuacji dochodzę to wniosku że był to owocny dzień na drodze mojego samorozwoju.
Zrozumiałeś?
Arrow too you
  • 5