Wpis z mikrobloga

#polbank #banki #prawobankowe #prawo #windykacja #komornik

Mirki co mam zrobić mam problem z polbankiem. Miałem tam niespłacony kredyt, bank wszedł na hipotekę, ale wyszedłem jakimś cudem na prostą dzięki kombinacjami, chociaż były momenty że myślałem, ze skończę na ulicy.

Do rzeczy. Rozmawiałem cały czas z działem windykacji o spłacie, ale ostatecznie wpłaciłem dług u komornika licząc na szybszy wypis z hipotek (oszczędzić czas potrzebny na poformowanie komornika przez bank).

Kiedy facet z którym rozmawiałem to usłyszał dostał jakiegoś szału (poważnie), przeklinał, i powiedział, że dopilnuje żebym się z tym pismem natrudził, i otrzymał je jak najpóźniej. Myślę że miał mieć z tego prowizję (kwota była duża).

Średnio w to wierzyłem, ale dzisiaj mija miesiąc od spłacenia długu, a hipoteka jest dalej zajęta, na infoliniach robią mnie za wariata, mówią, ze oddzwonią, a nie dzwonią, karzą codziennie dzwonić jutro itp.

Ile czasu ma bank na wydanie takiego pisma? I co zrobić z tym gościem? Przecież to hańba dla polbanku, żeby ich pracownik zachowywał się w ten sposób.

Może jest tu ktoś z polbanku, kto potrafi coś zdziałać?
  • 4