Wpis z mikrobloga

MONETA ZE ZBRODNIARZEM
MOŻE BYĆ TWOJA JUŻ DZIŚ [ZOBACZ JAK]
Drogie Mirki przychodze do was z troche #rozdajo ale nie do końca bo będzie to licytacja. Jestem w posiadaniu takiej monety ze zbrodniarzem, jest takiej samej jakości jak wojska kacapów i wygląda jakby robił ją pijany chińczyk co tylko dodaje jej uroku.
Sprawa jest prosta, monetę dostanie Mirek który da najwięcej ale nie mi tylko na Ukrainę! Licytujemy w komentarzach, aukcja potrwa do jutra: 18.03.2022 - 20:00
Monetę można rzucić pod pociąg, pluć na nią albo kupić sobie drugą z Hitlerem i mieć uroczą parkę. Oczywiście wygrany wysyła potwierdzenie przelewu z kwotą z licytacji na wybrany przez niego cel związany z Ukrainą (uchodźcy, javeliny co tam chcecie) A ja wysyłam mu ją do paczkomatu na swój koszt.

Będę wdzięczny za wyplusowanie tego w gorące w celu osiągnięcia jak największej kwoty na pomoc dla dzielnych Ukrainców
Jeśli aukcja się przyjmie nie wykluczam kolejnych monet ze zbrodniarzami mam jeszcze austriackiego akwarelistę i watykańczyka

#ukraina #rosja #wojna #putin #pomoc #pomagajzwykopem #glupiewykopowezabawy
Pobierz
źródło: comment_1647534205PU4dDyUHkMUDETmHtK8suO.jpg
  • 17
@Camaxtle: Chciałem poinformować, że obecnie najwyższa oferta 64,11 zł wystarczy na zakup 35 sztuk amunicji do karabinu AK47, warto zaznaczyć że każdy z nich może trafić jednego kacapa w cymbał. Liczbę martwej swołoczy oczywiście można dowolnie powiększyć licytując tę piękną monetę ze zbrodniarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)