Wpis z mikrobloga

@Faley: aha :/ czyli mam teraz se kupić ten nowy ekranik 27" za 8 kafli + jakieś gówno za 10-40kafli żeby stało obok? Nie taka była idea apple. Wystawiam im jedną gwiazdkę w google za to. Nie pozbierają się.
Szkoda, poczekam na jesienne keynote, może coś wrzucą
  • Odpowiedz
@JanParowka: Bierz 24 jest mega. Zawsze można trochę ekran przysunąć bliżej oczu :D Jak chcesz ekran 27 od apple to niestety najtaniej wychodzi Mac mini + studio display za 8k
  • Odpowiedz
@Gozo3d: pracuję na 27 od zawsze i szczerze mówiąc trudno mi się będzie przestawić na mniejszy. Głównie chodzi o pracę na kilku otwartych oknach. Na mniejszym to trzeba będzie z lupą siedzieć :-) no i czystość dookoła przez "all in one", jeden kabel i tyle
  • Odpowiedz
@JanParowka: niestety mam ten sam bul dupy, że 27" prawdopodobnie zostanie wycofana... czekałem jak głupi na nowe modele z M1 a tak jak Ty dostałem monitor za 7k i jakiś nwm Mac Mini za kolejne 5k

no szkoda, szkoda :(
  • Odpowiedz
@Gozo3d: na razie chyba nic nie biorę, zostaję przy swoim starym imaku 27 cali z intelem (no cusz...) póki daje radę to nie ma co

może kiedyś jeszcze wskrzeszą tę linię
  • Odpowiedz
@seeksoul: Kurła ja mam mocny dylemat, jednak pakować się teraz w Imaca 27 na Intelu to średni deal- a chciałbym monitor z jakośćią apple. Więc pozostaje mi 27 calowe przepłacone Studio lub kompromis rozmiarowy w przypadku Imaca 24...
  • Odpowiedz
@Gozo3d: mój imak już kupowany jakis czas temu więc nie mam takiego dylematu. Ale ciągle daje radę, działa sprawnie, do programowania, robienia głupich filmików i przeglądania neta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

24 cale dla mnie byłoby za mało już, za bardzo się przyzwyczaiłem do tego rozmiaru poza tym te nowe maki są dla mnie po prostu brzydsze :)

Studio + ten nowy monitor to niby jedyna
  • Odpowiedz