Wpis z mikrobloga

@Byku_of_wall_street: Wiem, że to ironia, ale przykładowo w takiej Rosji paradoksalnie ludzie mogą faktycznie w to wierzyć. Jest to ciekawa lekcja dla młodych ludzi (i nie tylko) którym czasami ciężko zrozumieć jak to możliwe, że nazizm i III Rzesza miał takie poparcie wśród obywateli. O tyle ciekawa, bo dzieje się na naszych oczach. Jak to możliwe, że tyle ludzi było zaślepionych, dosłownie jakby zostali poddani zbiorowej hipnozie? No to proszę, można
@zenitram:
Ale widz dla czego jest taki stan rzeczy?
Bo, większość uważa, że Panowie z telewizora, chcą naszego szczęści i biorą każde słowo, jako pewnik i ostateczna prawda

Ci o których nie wolno mówić, również usłyszeli w radiu, żeby się nie bali, że nic im nie grozii. Oraz, że jadą do pracy na wschód, i jak się stawią dobrowolnie, to jeszcze chleb dostaną na drogę . Koniec końców, gdzie pojechali i
@zenitram: Dzisiaj się nic, absolutnie nie zmieniło. Ludzie dalej są poddawani hipnozie. Masa, masa nieistotnych informacji, ciągle trzymanie w niepewności i strachu.
1 wojna, 2 wojna, zimna woja, terrorysci, covid,
Caly czas ma się coś dziać, bo strach działa najlepiej.
Zapytaj się większości skąd są pieniądze, w czym mają pokrycie... Większość nie ma pojęcia.
A jak się dowiedzą to robią takie oczy że zdziwienia i od razu odpaliła Google, bo przecież
@Byku_of_wall_street: Jeśli jest to dla ciebie przykre to spróbuj to zmienić. Narzekać każdy może. Proponuję zacząć od Rosjan, których wspomniałem. Uświadamiaj ich jak bardzo wyprali im mózgi. Przynajmniej tych którzy łyknęli propagandę, a jest ich niemało. Bo różnica jest taka, że ja mogę wyjść na ulicę i powiedzieć, że Putin to zajebisty ziomek. W najgorszym przypadku krzywo na mnie spojrzą, no może dostanę #!$%@? od sebiksa. W rosji natomiast zawiną cię
@zenitram:
Mówię, że jest to przykre, że żyjemy w nieświadomym państwie.
Podałem, argumenty, czemu tak uważam,. A Ty do mnie, żebym próbował to zmienic
Jak masz to zmienić? To jest cały system, tak zostali zaprogramowani, nie wychodzą poza szereg. I wszystko, co osbiego od telewizyjnej narracji, jest to fałszywe,nieprawdziwe
A tu co? Też sprane mózgi, przez propagande
Jak powiesz, że rozdawnictow prowadzi, do drenowania skarbu Państwa, są większe ceny, inflacja rośnie.