Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 34
72 972 + 42 + 25 + 21 + 135 + 12 + 12 + 47 + 151 = 73 417

Stan kwadratów na dzień dzisiejszy:

Max square: 32x32
Max cluster: 2020 (+181)
Total tiles: 4475 (+64)

Statystyki na squadrats wyglądają troszkę inaczej. All: 4466, Yard: 2023 - podejrzewam, że za rozbieżność mogę winić niedokładność SH. Jak tylko znaleźć, które jazdy są temu winne? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rowerowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
  • 7
@pawlos10rs: prywatne mam tylko nieistotne jazdy. Podejrzewam, że chodzi właśnie o niedokładność SH niektórych treningów. Niektóre kwadraty, które nie należą do klastra mi oznaczyło, a inne należące do klastra już nie, przez niską precyzję. Ale weź tu teraz znajdź na mapach tę różnicę żeby je poprawić. xD
@the_red: dzięki, to jedna z tych nieścisłości. Próbowałem nakładać siatkę z SH (bo można ją po prostu zapisać i potem skopiować bez tła) ale w żadnym wypadku nie chce mi wyjść jednakowa skala na SQ. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kuros_666: Właśnie z ciekawości sprawdziłem swoje kwadraty na Squadrats i wyszło, że miałem jeden brakujący. Zrobiłem dwa zrzuty ekranu. Jeden wymagał przeskalowania, bo widoki na obu stronach mają nieco inne przybliżenie. Po ustawieniu przezroczystości jednej warstwy na 50% udało się znaleźć ten brakujący.
Nie wiem, może są inne narzędzia do tego, ale moja metoda jest szybka, o ile nie masz kwadratów rozsianych po całej Polsce, bo wtedy trzeba robić po kilka
Pobierz thered - @Kuros666: Właśnie z ciekawości sprawdziłem swoje kwadraty na Squadrats i wy...
źródło: comment_1647424338KrqZBPYqoYAxMmeoVv5TAV.jpg
Podepnę się pod temat różnicy w ilości zaliczonych kwadratów w #statshunters oraz #squadrats. W SH mam wszystko na mapie. W tym drugim brakuje mi więcej niż Wam, bo pobrało mi dane ze Stravy jakoś do lipca 2019, nowszych tras już nie. Wylogowałem się i połączyłem ze Strava ponownie, miałem komunikat o pobieraniu tras, ale to problemu nie rozwiązało. Powtarzałem to 2-3 razy. Nie pobrało mi również tras pieszych z paru wizyt