Wpis z mikrobloga

@Michal0173: Też mnie to zastanawia co dobrego oni mogą tam zrobić, czego nie dałoby się przeprowadzić zdalnie. Może to należy rozpatrywać w kwestii dyplomatycznego gestu po prostu. To nie są wojskowi, że mogliby dać jakieś użyteczne rady czy spojrzeć na sytuację z innej perspektywy. Strata w taki głupi sposób premiera i wicepremiera to byłaby sroga porażka. Obojętnie czy dobry to jest premier i wicepremier.
@Michal0173: Jebię pis z całego serca i nadal będę #!$%@?ł. Chociaż tu trzeba oddać, że ta wizyta wydaje się ważna symbolicznie. I podoba mi się to. Tu dla nich plusik. Ale zamiast to utrzymać w tajemnicy do powrotu to jednak wybrali wariant smoleński xD

- Kijów jest prawie otoczony
- Śmiało zmieścisz się

Myślę, że to Kaczyński chciał tam jechać (chciał tak jak brat) i przymusem zaciągnął ze sobą Morawieckiego jako
Co oni mogą tam takiego robić, czego nie można załatwić przez internet?


@Michal0173: Zgarnąć z 10% poparcia więcej za posiadanie "jaj". Jaja ogólnie są teraz bardzo ważnym tematem w polityce. PiS sobie tym zapewnił wygraną w następnych wyborach i będą odcinać kupony od tego. To pojechali tam zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)