Wpis z mikrobloga

#tinder #przegryw #warszawa #badoo #wychodzimyzprzegrywu #mirkokoksy #fotografia #sesjefoto
Cześć Mirki.. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że większość różowych na Tinderze ma profesjonalne zdjęcia z jakichś sesji itd. I wpadłem na pomysł, że może moznaby się zebrać w kilku Mirków i zrobić kilka fotek według poradników instagramowych. Coś dobrej jakości. Nawet telefonem, ale żeby to ładnie wyglądało, a nie jak foty robione przez pijanego kumpla na/po imprezie. Wiem, że na brzydki ryj to nie pomoże, ale jeśli doda choć 0,5 lub 1 pkt do oceny, to zawsze coś. Są jakieś Mirki z Warszawy zainteresowane tematem?
  • 6
  • 0
Aż tak źle? Znałem kilka par z tindera i w części z nich chłop nie był zbyt urodziwy, a miał całkiem ładna kobietę. Kilka miesięcy temu, to nawet z selfie można było coś ogarnąć. Najgorzej jest od końca wakacji. Same dziwne kobiety tam i udające modelki
@johnyjon: obczaj sobie "sesje tfp", w skrócie udostępniasz fotografowi swój wizerunek i dostajesz fotki za darmo, taka forma barteru. Są normalnie grupy na FB żeby się umówić. Chyba lepiej, niż kombinować telefonem z losowymi mirkami ;)