Wpis z mikrobloga

@Gacek_: kupiłem kiedyś na targu cały zestaw w różnych rozmiarach do rzucania po podłodze w bloku. Najczęściej przed snem je upuszczam, to bardzo relaksujące - jak puszczanie kaczek na zamarznietym jeziorze. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie mają.
Niestety nie działają na dywanie ani gumolicie, ale parkiet i panele niosą kojące dzwieki :)
Pobierz cyconiusz - @Gacek_: kupiłem kiedyś na targu cały zestaw w różnych rozmiarach do rzuc...
źródło: comment_1647371706rXJhn486KqZrDQLu0Ukq0b.jpg
@parys88: nie, nie, kauczukiem to sie w domu jednorodzinnym bawiłem - jak sie mocno odbilo od podłogi, to i kilka razy o sufit dała radę sie odbić. Ale nie zna życia ten, kto nigdy nie wprowadził kauczuku w nadświetlną i nie roztrzaskał go na kawałki. Jednak do bloku tylko szkło - przepieknie dźwięczy i nie wypadnie przypadkiem przez okno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jedyne co może się
kupiłem kiedyś na targu cały zestaw w różnych rozmiarach do rzucania po podłodze w bloku. Najczęściej przed snem je upuszczam, to bardzo relaksujące


@cyconiusz No nie wiem, ja tam wolę rzucać metalowymi kulkami - nie zużywają się tak przez odpryski ( ͡° ͜ʖ ͡°)