Wpis z mikrobloga

@sikalafou: @NexciaK:
Kupiłem iPhone 12, bo każdy chwalił że po zmianie z Androida jest zadowolony i następny telefon to tylko iPhone. A pytałem wielu osób. Mi co chwilę brakuje jakichś ważnych funkcji, albo coś nie działa jak powinno (ostatnio tethering internetu po USB czy nawet udostępnianie hotspotu dla telefonu z windowsem nie działało xd). Jak mówię o tym znajomym to jest "kurde nawet tego nie używam" xD
No
  • Odpowiedz
@maciej__: Dziwne, swego czasu smigalem tylko na internecie z telefonu i wszystko dzialalo poprawnie. A w laptopach uznaje tylko windowsa.
Tez mialem tak na poczatku, ale po czasie dalo sie wszystko ustawic. Jest to jednak inny system i trzeba sie z tym chwile pobawic.
A tez mialem mi9se i obecnie mam iphona 12. Tyle ze ja w miedzyczasie kupilem uzywanego xs'a zeby zobaczyc czy warto sie ladowac w drozszy sprzet.
  • Odpowiedz
@NexciaK: Ten hotspot mi działał, potem zaczął przerywać i ostatecznie jak ostatnio próbowałem udostępnić to laptop w ogóle nie wykrywal sieci. Poprosiłem tatę o hotspota z jakiejś starej Motoroli i śmigało jak trzeba.
Jeżdżę też BMW z jakimś tam systemem, na androidzie jak puszczałem muzykę po BT pobierało albumy i tytuły piosenek, na iPhone pobierze album piosenki która leci przy połączeniu, a potem wszystkie następne mają ten sam tytuł i
  • Odpowiedz