Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem. Mam 31 lat. Mój problem polega na tym, że nie potrafię się związać. Mimo tego, że są zainteresowane mną dziewczyny obok mnie które prędzej czy później poproszą mnie o ten związek. Który odwlekam. Ale dziewczyny moje odwlekanie szybko traktują jako odrzucenie. Do tego twierdzą, że chciałem je tylko przelecieć. Nie wiem skąd ten wniosek skoro co najwyżej w przypadku fizycznego kontaktu pocałowałem w szyję. Dlaczego odwlekam? Ponieważ związek kojarzy mi się z wyrzeczeniami. Że więcej stracę niż poniosę korzyści. Ale, że każdy się wiąże bo ulega presji rodzicom oraz Kościoła to jest jak jest. A w razie gdy dojdzie do wpadki -zniszczonym życiem. Ogólnie jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem. Który jest za wolnością. Ale związek? To nie dla mnie.
Lecz co będzie, gdy przyjdzie moment gdzie jednak będę miał potrzebę związku a mając już te 35-40 lat nie będzie już jakiejkolwiek dziewczyny a jak będzie to taka która jest toksyczna bardziej od Czarnobyla? No właśnie.

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #po30 #oswiadczenie #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #622f7069a13ce6a222f468d1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 26
  • Odpowiedz