Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy dzień z ratowania gruza to ten z serii wszystko nie tak, jak miało być. Miałem wymienić olej i termostat bo się nie dogrzewa.

Olej zmieniony, ale coś kapie woda/płyn w kanał. Dziwne , dolewam płynu chłodniczego bo pusto, ale na ścianach wszystko okej. Odpaliłem, pochodził z minute, zaglądam do zbiorniczka wyrównawczego a tam gnój jakby ktoś błota nalał. No i ehh, na chłopski rozum to uszczelka pod głowicą kaput, a Ty Rwandyjski szykuj hajs. Dziwne, bo auto nie ma żadnych objawów upg, pali normalnie, moc jest, dymu nie puszcza. Licze, że padła chłodnicza oleju, ale pewnie nie i szykuje się wydawanie kasy. Ostatecznie nie wymieniłem termostatu bo morale spadły. Jutro płukanie układu i się pewnie wyjaśni
#e46gruz #e46 #bmw #samochody
Pobierz
źródło: comment_1647280912tlYRFTXCwsHYmGgzPL8H2U.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RwandyjskiFront: współczuję. Dlatego wciąż tylko w głowie mam E46 bo opinie mają nie wesołe, że dokładać trzeba dużo/non stop coś. Mam nadzieję że to tylko chłodnicza, tak jak piszesz. W każdym razie powodzenia. Mi w E39 4.4 korba wyszła bokiem po 3 miesiącach jazdy, i zrobieniu progów. 10k w plecy, nie polecam..