Wpis z mikrobloga

Mam dość, mam dość tego otaczającego mnie syfu. Wielkich samców alfa co próbują nawet startować do 80kg+ karlicy z pryszczami na mordzie i mówiąc jej z uśmiechem że jest "śliczna" naciskają by wyciągnąć od niej nr tel czy fb... W ogóle mina tej grubej... Jakby pana boga za nogi złapała. Mimo że teksty gościa były lekko mówiąc, tandetne, momentami żałosne i czuć było desperacje to i tak potwierdziła się teza że wygląd > wszystko inne. Słuchając co sie #!$%@? zapomniałem po co przyszedłem do sklepu.

Jak to jest?? że facet 2 głowy wyższy ode mnie (173cm here) z dobrym zarostem, ubrany normalnie ale w firmówki, startuje do sklepowej pryszczatej grubaski? tu coś serio sie zepsuło. K^RWA CO JEST NIE TAK Z TYM ŚWIATEM?! JAKIEŚ TOTALNE #!$%@?

#blackpill #redpill #zwiazki
  • 4
@Nabuhodozur: Z całym szacunkiem dla tej "sprzedawczyni" albo i nie, ch0j w nią... Nie wiem ile np ja musiałbym wypić żeby w ogóle zagadać do niej, o puknięciu jej to nawet nie myślę bo obiad bym zwrócił, ale typ jest komikiem albo to jakiś wariat.
Jeszcze jedna opcja to może go opłaciła xD ale oprócz ich dwojga i mnie nikogo więcej nie było w sklepie wiec to raczej odpada.