Wpis z mikrobloga

#theoriginals #seriale #thevampirediaries

Zacząłem oglądać the originals, jednak nie oglądałem nigdy pamiętników wampirów, przez 7 odcinków p------ą że nie da się zabić pierwotnego, Marcellus każe swojej młodej czarownicy znaleźć sposób na zabicie pierwotnego i teraz mam taki dialog:

{43142}{43224}Co jeśli uda jej się znaleźć |sposób, by go zabić?

{43267}{43329}Ty nie wiesz, prawda?

{43332}{43370}Nie możesz zabić Klausa,

{43373}{43428}nie umierając przy tym samemu.

{43430}{43456}Dowiedzieliśmy się tego, gdy zginęli

{43459}{43483}moi bracia, Kol i Finn.

Więc mam pytanie, czy siostra Klausa wie jak zginęli jej bracia, bo jednak da się zabić pierwotnego. Czy może Klaus nie jest podatny na tą b--ń bo jest Hybrydą, po co więc Elijah 5 razy na odcinek mówi "jestem pierwotnym mnie nie da się zabić".
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Siwariusz: To jest w zasadzie wszystko tak pogmatwane, że nie da się ogarnąć. Jak ci odpowiem co działo się z TVD to będzie duży spoiler. Oglądam TVD i The orginal i ten drugi serial trzyma jak narazie dobry poziom oby tego nie spierdzielili.
  • Odpowiedz
@Siwariusz: Z tego co pamiętam to w pamiętnikach można było zabić pierwotnego kołkiem z białego dębu, ale chyba wszystkie zostały zniszczone , o tym wiedzą na pewno Klaus i Rebekah, Elijah raczej też.
  • Odpowiedz
@hqvkamil: Znalazłem w wiki " Jedyną skuteczną bronią przeciwko nim jest kołek z białego dębu, i sztylety połączone z popiołem z białego dębu, choć podatne są także na zwykłe drewno." Więc powiedz mi tylko jeśli wiesz, czy Elijah oraz laska wiedzą jak zginęło ich rodzeństwo i co może ich zabić? i czy ktoś próbował tego na Klausie?
  • Odpowiedz
@Blue_Monday: No właśnie to znalazłem ale chyba źle zinterpretowałem. Myślałem że idziesz do lasu znajdujesz biały dąb strugasz kołek i zabijasz pierwotnego. Ale z tego co piszesz to istniało tylko jedno takie drzewo w historii?
  • Odpowiedz
@PanKara: The Originals to spin-off TVD. Jak narazie Originals są nawet fajni, 7/10, TVD pierwsze 2, ewentualnie 3, sezony fajne a potem to równia pochyła w dół, czego dowodem jest teraźniejszy sezon.
  • Odpowiedz
@PanKara: Przed pojawieniem się pierwotnych w TVD już chciałem rzucać oglądanie, ale pojawili się, Klaus to klasa sama w sobie i oglądałem dalej. Teraz to już tylko z przyzwyczajenia, ale naprawdę aż mną telepie jak ciągle są te głupie problemy trójkątu miłosnego a najważniejszym punktem odcinka jest nowa fryzura Bonnie xD
  • Odpowiedz
@PanKara: The Originals? - myślę, że warto dać temu serialowi szansę, w porównaniu z TVD jest o wiele lepszy ;)

@Siwariusz: Klausa nikt nie próbował zabić, ponieważ wymarłaby wtedy cała linia wampirów, która została przez niego przemieniona - a to była większość bohaterów TVD, Rebekah i Elijah wiedzą co może ich zabić i dlaczego ich rodzeństwo nie żyje.
  • Odpowiedz