Wpis z mikrobloga

No i stało się. Zasłyszałem na ulicy pierwszą wymianę zdań januszy, cytuję "a mnie to #!$%@?, że Ukraińcy mają więcej praw od Polaków". Po pierwsze iks de. Po drugie nieprawda. Po trzecie życzę takim januszom, żeby kiedyś sami musieli #!$%@?ć na zachód przed wojną, a przypominam, że tradycyjnie #!$%@? w cyklu tak co 30 lat.

#wojna #rosja #ukraina #nosaczsundajski
  • 50
  • Odpowiedz
@mickpl: Po pierwsze XD. Po drugie - mają dostawać 500+ nie dokładając się do systemu. Po trzecie eksmisja na bruk Saszy jest karana wyższą karą niż Janusza. Po czwarte - pyta ich ktoś o szczepionki, maseczki? Po piąte - nie należy się czepiać ludzi z UA bo to nie oni zawinili, ale polski nieRząd #!$%@? salta z tym prawem i czy świadomie czy nie wyszło tak, że część Polaków zaczyna się
  • Odpowiedz
Po drugie - mają dostawać 500+ nie dokładając się do systemu.


@SillyWombat: Co do meritum sie zgodze.

Jak sie jednak doklada do systemu niepracujacy sabus i karynka z 4 kaszojadow zyjacych z socjalu?

Wole zeby zajumana mi kasa szla na takiego ukrainca. Sebus i karynka zawsze moga sie jeakies roboty zlapac i na siebie zarobic.
  • Odpowiedz
@gorzki99: Nie porównujmy do innych, bo trawa zawsze bardzie zielona, albo zgniła u sąsiada. System jest #!$%@? i 500+ o ile ma pozostać powinno być ulgą od podatku. Nie widzę natomiast usprawiedliwienia do expliotowania tego syfa.
  • Odpowiedz
System jest #!$%@? i 500+ o ile ma pozostać powinno być ulgą od podatku.


@SillyWombat: Swiete slowa - podpisuje sie oboma rencoma i nogoma.

ale rozumiesz różnice to są POLACY 500+ to patola, ale proszę wole żeby Polak dostał niż jakis Ukrainiec, chociaż trochę solidarności z rodakami…


@ultramale: Ja natomiast wole nie przepierdzielac kasy. Jak juz ma isc, to niech idzie tam gdzie jest potrzebna.

Patola potrzebuje pracy a nie
  • Odpowiedz
@mickpl: Ja dzisiaj byłem świadkiem w biedronce jak baba na kasie dostała zjebe, że się spytała klientki czy może do rachunku doliczyć 1zł na Ukraine to wykopki się zesrały i rzucały we mnie kulkami z kupy, ze jestem kłamcą ( ruskim) xDDD
  • Odpowiedz
nie, napisałeś u góry ze wolisz żeby kasa szła na swołocz ze wschodu niż na karyne z Polski. Zdecyduj się, albo wygraj wybory i rozwiąż 500+


@ultramale: SKoro wyciaganie wnioskow boli to naprowadze Cie:

Wole zeby zajumana mi kasa szla na takiego ukrainca.


@gorzki99: slowo klucz "takiego"

No moze ten skrot myslowy "zbyt krotki" i nie wylapales.

Piszac "takiego" mialem na mysli takiego ktory spierolil przed wojna. I podtrzymam co
gorzki99 - > nie, napisałeś u góry ze wolisz żeby kasa szła na swołocz ze wschodu niż...

źródło: comment_1647274105JpZ6Gdb7rp4glgPVDqmwlN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Po trzecie eksmisja na bruk Saszy jest karana wyższą karą niż Janusza


@SillyWombat: To da się w Polsce kogoś eksmitować? I o jakiej większej karze mowa?
  • Odpowiedz
Po trzecie eksmisja na bruk Saszy jest karana wyższą karą niż Janusza


@SillyWombat: To mnie akurat niemożebnie #!$%@?. Przepisy już istnieją i byłoby ok jak jest, ale nie, musieli tak pozmieniać, że Polak jest gorzej chroniony prawnie w Polsce niż Ukrainiec. Co za idiota przyłożył do tego rękę?
  • Odpowiedz
@mickpl: możemy się denerwować ale to tak jakbyś się denerwował że pies szczeka. Takie są prostaki i tyle. To PiS dał dupy że pozwolił na to aby takie nastroje rosły. A będzie z tym jeszcze gorzej bo PiS nie ma nic do zaoferowania swoim obywatelom.
  • Odpowiedz