Wpis z mikrobloga

Już mnie Zełenski i jego świta zaczynają denerwować. Dostają pomoc od zachodu o jakiej pewnie nie śnili a cały czas mają o coś pretensje. A to że im nieba nie zamykamy, a to że w ostatnich latach Niemcy utrzymywali bliskie stosunki z Rosją przez co nie chcą podkręcać sankcji.
#ukraina
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 174
@Psychol7: ciekawe ile wpisów jeszcze zobaczę w stylu "NO ZEŁENSKI MNIE DENERWUJE, CAŁY CZMAS MU MAŁO:((( NIE LUBIE GO JUŻ :((("

Rozumiesz matole, że on uprawia swoją politykę i robi to, co jest korzystne dla Ukrainy?

On musi wywierać presję na Zachód cały czas, bo jest to w interesie jego i jego kraju. Wyobrażasz sobie jakby mówił "boże Zachód dziękuję za b--ń, jesteście wspaniali!" w swoich przemówieniach? No właśnie XD
  • Odpowiedz
@Psychol7: wymyślilibyście chociaż świeżą narrację, bo od tygodnia codziennie rano widzę wpisy „Zelenski był spoko ale zaczął być roszczeniowy i już go nie lubię”.
  • Odpowiedz
@Psychol7: gdybym byl prezydentem atakowanego kraju to nawet swoim gownem moglbym rzucac, zeby tylko zwrocic czyjas uwage i prosic o pomoc... to, ze mamy na wykopie i w internecie propagande sukcesu, jak to wojska Ukrainskie nie wybili juz milionow kacapow, to mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe z faktu, ze moze sie roznic od rzeczywistosci diametralnie? Ukraina predzej czy pozniej mozliwe, ze juz nie wydoli, tego nie wiemy... ale co
  • Odpowiedz