Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Fajny ten internet z TMOBILE xD taki nie za szybki xD dobrze że nie dałem się nabrać na nooo limit za 85 zl - bym dał szmaciarza jeszcze więcej zarobić... sieć porażka dałem się związać na 24 miesiące... będę uciekał od nich z daleka...

Przez równy miesiąc było okej a teraz nawet zdjęcia na wykopie się nie ładują... dramat wszystkim zastanawiającym się nad tą siecią ODRADZAM

Narzeczona ma PLAY i internet u niej zapie*dala...

#oswiadczenie #gorzkiezale #abonament #tmobile #play #telefony
Reinspired - Fajny ten internet z TMOBILE xD taki nie za szybki xD dobrze że nie dałe...

źródło: comment_1647203434iHW0swoubSE1rUqGBiyD4E.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Reinspired: moze dlatego przed #!$%@? sie w umowe to lepiej zweryfikować zasięgi sieci i wybrać oferte? xD u mnie np TM podaje 140mb/s a play i plus po 3mb/s. Moim zdaniem normalne że są miejsca w których jedna siec jest lepsza niz druga
  • Odpowiedz
@Reinspired: to nie kwestia t-mobile że jest wolny, tylko ty jesteś w miejscu gdzie masz #!$%@? zasięg, zanim podpisujesz umowę na internet mobilny to najpierw weryfikujesz na starterach za 5 ziko każdego z czterech operatorów czy prędkości są znośne, zresztą jak nie masz 5G w okolicy, a tylko LTE to wieczorem niezależnie od operatora może być obciążenie pojedynczej komórki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@galgal: @misioneos: @andrzeju1: @Vank: @genocidegeneral:
Przed wzięciem umowy sprawdzałem zasiegi i w moim rejonie normalnie jest LTE... 5 G nie ma bo to jest w mieście dosłownie w 4 miejscach na obszarze 100 m2 więc dyskusja na temat 5G może poczekać jak wejdzie to w Polsce na 100% na razie to jest dosłownie w kilku miejscach na mapie - kolejna sprawa pisałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reinspired: jak używasz jako domowego to pasma sprawdź na jakich najlepiej działa, a jak w telefonie to dzwoń do nich tak długo aż poprawią i o jedź po nich na Facebooku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@genocidegeneral: @Vank: @andrzeju1: @misioneos: @galgal: @toresh: @Dax13: aktualizacja - okazuje się że nadajnik jest przeciazany... no zajebiscie i dostałem również informacje ze nie wiadomo kiedy zostanie to naprawione czyt. "Będzie tak bo szkoda nam kasy na inwestycje" - zostałem poinformowany ze mogę ubiegać się o rekompensate finansową w postaci mniejszego rachunku... czyli będzie Panu chodził internet #!$%@? nic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reinspired: no u mnie Play zrobił dokładnie to samo, co ciekawe zgłoszeń zrobiłem w przeciągu roku może ze 20 albo i więcej a żadne nie było rejestrowane, tylko u ciebie przynajmniej się przyznali i chcą ci fakturę obniżyć. U mnie problemu nie widzą bo minimalna prędkość mam czyli 1 mb. To chyba u operatorów norma, kasa aby się zgadzała.
  • Odpowiedz
@Vank: @misioneos: teraz mnie narzeczona oświeciła... problem zaczął się od momentu rozdawania kart za DARMO Ukraińcom... w naszym mieście jest ponad 15 tys uchodzców... zajebiście wszystko zaczyna się składać w całość... xd
  • Odpowiedz