Wpis z mikrobloga

Puzzle 13200 elementów dzień nie wiem już który xD

Jestem dokładnie w połowie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzisiaj ciężki dzień za mną. Puzzle podzielone od góry na partię wielkości kartki a3 sklejalam taśma malarska od tyłu. A tutaj finalny efekt. Banan dla skali.

Zaznaczam, że nie są to wszystkie ułożone puzzle ponieważ pod każdą sekcja a3 znajdowała się ułożona partia wielkości a4, która będę sklejać z dolną partią.

A już jutro zaczynam sekcje D.

W komentarzach dodatkowe zdjęcia i wołam tych którzy o to prosili.

#puzzle #ukladajzwykopem #hobby #atencyjnyrozowypasek
Arbuzlele - Puzzle 13200 elementów dzień nie wiem już który xD

Jestem dokładnie w po...

źródło: comment_16471989334zy9XH9EIr3Fr6Y819giTn.jpg

Pobierz
  • 36
@AnThRaX: właśnie z ciekawości przeklikałem się przez cały internet w poszukiwaniu czegoś podobnego i albo tego nie ma albo kosztuje jakieś absolutnie chore pieniądze ( _) Także wołaj plusujących i opowiadaj skąd żeś to wytrzasnął ( ͡º ͜ʖ͡º)
@CudMalina około 3 tygodnie. Mówię mniej więcej bo czasami układałam np dziennie przez 5 min a czasami 2 godziny a nie liczyłam nigdzie dodatkowo czasu więc to bardzo orientacyjne jest
@bukimi tylko zewnętrzny obrys jest bez wypustek. Ale ja zawsze zostawiałam sobie zewnętrzna krawędź tak żeby każdą sekcja miała chociaż 1 ścianę na starcie. Najgorzej było ze środkiem bo tylko kawałek góry był i lewy bok po poprzednim ( ͡° ʖ
@Arbuzlele: trefl ma mało wzorów matryc i powtarzają się często puzzle i pasują w inne miejsca. Czasem też krawędzie są średnie. Natomiast Castorland to syf, matryce kiepskie i nie są dobrze wycięte krawędzie. Clementoni i Ravensburger są bardzo dobrej jakości, Ravensburger też ma technologię click więc się nie rozczepia łatwo jak Clementoni. Polecam też bardzo Tactic, mają też barzdo dobrą jakość a są ciekawe tematy zdjęć.
@Johnus układam bardzo dużo puzzli i często układam też trefla. Są tanie i mają moim zdaniem bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Co do castorland zgadzam się w 100%. Puzzle są też mega cienkie i no czuć że są słabej jakości. Clementoni też jest tańsza marką ale może to kwestia gustu już że wolę jednak trefl jeśli mam do wyboru między nimi. Uważam też, że te nowe serie trefla są już na
@Arbuzlele: tak, Trefl cena/jakość jak najbardziej się sprawdza, choć ja osobiście zaprzestałem kupowania ze względu na super małe puzzle za którymi nie przepadam. Clementoni moim zdaniem jest niezbyt tanią marką, są to włoskie puzzle z dobrą jakością wykonania więc cenowo i produktowo raczej umieściłbym ją na miejscu co najmniej normalnym, nromalnym +. Ja jeszcze patrzę pod kątem jakości zadruku i zdjęcia, układam tylko i wyłącznie zdjęcia i często zdarza się, że