Wpis z mikrobloga

Puzzle 13200 elementów dzień nie wiem już który xD

Jestem dokładnie w połowie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzisiaj ciężki dzień za mną. Puzzle podzielone od góry na partię wielkości kartki a3 sklejalam taśma malarska od tyłu. A tutaj finalny efekt. Banan dla skali.

Zaznaczam, że nie są to wszystkie ułożone puzzle ponieważ pod każdą sekcja a3 znajdowała się ułożona partia wielkości a4, która będę sklejać z dolną partią.

A już jutro zaczynam sekcje D.

W komentarzach dodatkowe zdjęcia i wołam tych którzy o to prosili.

#puzzle #ukladajzwykopem #hobby #atencyjnyrozowypasek
Arbuzlele - Puzzle 13200 elementów dzień nie wiem już który xD

Jestem dokładnie w po...

źródło: comment_16471989334zy9XH9EIr3Fr6Y819giTn.jpg

Pobierz
  • 36
  • 3
@tkowal w paczce jest 6 sekcji po około 2k elementów. Robione jest to ze względu na to że raczej nie ma firmy która miałaby tak ogromne szablony do cięcia puzzli. Oczywiście jeśli ktoś chce może je wymieszać ale segregacja i układanie tego musiałoby być męka. I z miejscem problem mógłby być ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
@srgs clementoni ale szczerze powiedziawszy ja osobiście uważam że akurat te 2 firmy są na bardzo podobnym poziomie co do jakości z tą różnicą że puzzle trefla lepiej się siebie trzymają. Clementoni 1000 nie podniesiesz w całości a trefl już w większości przypadków tak ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arbuzlele: mi wydaje się ze clementoni ma więcej kształtów puzzli, w przypadku trefla jest ich mniej i minczest się trafiało że układasz i pasuje zarówno kształtem jaki i kolorem a później okazuje się że jednak nie do końca.