Wpis z mikrobloga

Jeszcze niedawno pan z oko press domagał się paszportów covidowych, bał się wyjść z domu i jeść w jednym pomieszczeniu z osobą niezaszczepione, w teraz domaga się interwencji NATO na kraju graniczącym z nami i jak rozumiem w związku z tym nie boi się już wzięcia w kamasze (w tam to może być i tak, że nie będzie zachowanego dystansu i odpowiedniej liczby masek).

Dziennikarze po raz kolejny w bardzo znaczący sposób włączają się do rywalizacji z aktorami o to kto jest głupszy. Na razie nieznaczaco wyszli na prowadzenie ci pierwsi.
#ukraina
#koronawirus
Pobierz niezdiagnozowany - Jeszcze niedawno pan z oko press domagał się paszportów covidowych...
źródło: comment_1647189413tzbYAPzhm9912SELgysP2C.jpg
  • 17
@niezdiagnozowany: Bardzo dobra wypowiedź, rakiety tak blisko granicy NATO lecące w naszą stronę oczywiście powinny być zestrzeliwane. Jeśli nie będziemy reagować w takiej sytuacji to za chwile spadnie rakieta po naszej stronie, nie da się ocenić czy spadnie 5 kilometrów od granicy czy 5 km za naszą granicą, musimy bronić naszej ziemi i naszego nieba i wszystkie cele potencjalnie zagrażające powinny być niszczone.
@niezdiagnozowany: Ty za to szczekasz z dalekiego wschodu, macie już tam gdzie srać czy dalej walicie do wiadra przy stodole? Tak się zdemaskować, wiązanie koronki ze straszniem poteżną Rassiją. Potężna Rossija niestety #!$%@?ła się na ryj i leży zaszczana na Ukrainie, sorry ale nikt się jej nie będzie bał i twoje stękanie nic tutaj nie zmieni.
@BennyLava @niezdiagnozowany @Florent ludzi można podzielić na dwie grupy. Na tych ktorzy bez doświadczania wojny rozumieją że wojna to horror i na tych którym musi urwać nogi albo flaki nawinąć na gąsienice od czolgu żeby zrozumieli że wojna to horror.

Podobnie można podzielić ludzi na ich stosunek do wirusa. Jedni rozumieją że to śmieszny wirus kaszlu i zmęczenia a inni muszą go przejść żeby zrozumieć że to wirus kaszlu i zmęczenia. Tylko
@BennyLava: przecież stary nie mam pojęcia jak wygląda wojna, oprócz tego, że domyślam się jak z ludzi wychodzi całe zezwierzęcenie i brutalność, tylko różnicą jest taka, że ja nie pre do tej wojny jak banda jego kościoła, którzy chcą interweniować pod Kijowem i chcą koniecznie przekonać się na swojej skórze jak ta wojna wygląda, przy okazji robiąc że mnie mięso armatnie

Jak chcą tak sprobowac, to niech jadą na Ukrainę. Daleko