Wpis z mikrobloga

@adameqq: no tak, bo Ci ludzie zostawili swoje domy i przyjechali na wakacje do Polski żeby sobie spać na dworcu, zjeść kanapkę na świeżym powietrzu i dostać za darmo socjal, zostawiając całe swoje życie za sobą. Najwięcej krzyczą Ci co zawsze czyli zasrane nieroby.
co mnie cieszy z obecnej sytuacji?


1. Kwik bab, że napływają płodne Sofije.

2. Kwik bety, że napływają płodne Sofije.

3. Kwik madek, że Ukraińcy dostają coś od państwa.


@stray_dog: 4. Kwik nacjonalistów 5 kwik kuców
@unfolding:

Lepiej dać polskim nierobom niż ludziom, którzy uciekają przed wojną i chcą żyć normalnie, pracując uczciwie a nie ciągnąc z cudzej kieszeni... Logika robaka-katolika


Po pierwsze to nie wszyscy co biorą socjal to nieroby, po drugie większość uchodźców to jednak starsi ludzie czy kobiety z dziećmi, które raczej nieprędko wejdą na rynek pracy (jeśli w ogóle), po trzecie wyzwałeś mnie od "robaka katolika", mimo że jestem niewierzący. Prawdziwy ekspert wykopkowy.
starsi ludzie czy kobiety z dziećmi, które raczej nieprędko wejdą na rynek pracy (jeśli w ogóle)


@NarrowHead: Jak dobrze, że wykopowi eksperci nie mają na to wpływu.

wyzwałeś mnie od "robaka katolika", mimo że jestem niewierzący.


@NarrowHead: Nie moja wina, że szerzysz nienawiść do obcej sobie grupy ludzi jak typowy katolicki dzban.
@unfolding:

Nie moja wina, że szerzysz nienawiść do obcej sobie grupy ludzi jak typowy katolicki dzban.

Logika robaka-katolika.

Jakaś autorefleksja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze wyzwij od onuc, bo tego brakowało w twojej wypowiedzi.