Wpis z mikrobloga

Na domówce u znajomych poznałem #rozowypasek, jakoś tak wyszło, że się umówiliśmy. Bardzo fajna dziewczyna. Byliśmy na dwóch randkach i podczas rozmowy wyszlo, że miała dwóch chłopaków. I wszystko mi przeszlo xD. Nie to, żeby ją nienawidził czy coś, ale miałem takie uczucie jakbym się najadł i miał coś jeszcze zjeśc, po prostu mi się nie chciało.

Też tak macie, że jak nie jesteście pierwszym dla dziewczyny to rezygnujecie? Ja miałem tylko dwie dziewczyny w życiu i dla każdej byłem pierwszy (23 lat mam). I nie wyobrażam sobie mieć dziewczyny która obciągała komuś innemy albo spuszczał się jej nie wiadomo gdzie xD. Dla mnie to jest niepojęte.

#zwiazki #feels #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem
  • 20
to jak ktoś chce nowe rzeczy, samochody, ubrania, to też znaczy że sie boi i nie ma pewności siebie?

@jjkjhkjh: jakie to przykre :/ dobrze się stało, daj spokój dziewczynie. Sam czekaj teraz do 40-tki na swoją dziewicę, przynajmniej jesteśmy spokojni, że się nie rozmnożysz.
@jjkjhkjh: a jak ktoś od urodzenia nie je mięsa, bo tak go wychowano, to czemu ty możesz #!$%@?ć schabowe? Bo kurna jesteśmy różni i lubimy różne rzeczy? Skoro jesteś kobieta, to kurna przestań wchodzić Mikrom w pryszczate dupy i nie nazywaj prawa do dysponowania własnym, kobiecym ciałem "puszczaniem się". Żyjesz w mentalnym średniowieczu i to tylko dlatego, że utrzymałaś wianek do wieku, w którym wiele kobiet już dawno rodzi dzieci. To
@jjkjhkjh: głupoty piszesz i ja nawet wiem dlaczego. "pełno w internecie facetów którzy mają problem - otóż to, pełno jest ich w internecie, a przede wszystkim na wykopie. To incele, którzy albo się wieszają, albo znajdują fikcyjne przyczyny swojego incelstwa. Brak dziewictwa u dorosłych, na ogół atrakcyjnych kobiet, to ich powód nr 1 - bo łatwiej zwalić winę na brak wolnych dziewic niż na własny wygląd, zapuszczenie, autyzm, uwiązanie do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@problemat: To po cholere się wtryniasz. Jesteś pewny siebie, nie boisz się też przechodzonych lasek. Ja pisałem o opie, on ewidentnie boi się lasek, które miały już facetów, bo nie ma pewności siebie. A jak nie ma pewnosci siebie, to zawsze będzie miał problem z laskami.
Wiadomo, że dziewice lepsze.