Wpis z mikrobloga

@woreczek: Studia historyczne + uprawnienia pedagogiczne, pedagogikę możesz studiować na normalnej uczelni albo zrobić sobie takie gównostudia na jakiejś uczelni online i wyjdzie na to samo. U mnie w rodzinie jedna osoba tak zrobiła, że dorobiła sobie uprawnienia pedagogiczne na jakiejś gównouczelni, praca dyplomowa polegała na napisaniu jakiegoś niedługiego referatu i cyk, można uczyć młodzież :D
@Alex_mski: #!$%@?, xD ale #!$%@? xD czekaj jeszcze raz: Czy studia na kierunku historia są ciężkie ? Jak wyglada droga do nauczyciela historii ?

@woreczek: jak masz smykałkę do kojarzę ja faktów i lubisz czytać książki, to powinny być łatwe dla Ciebie
@woreczek: W sumie jak się zepniesz, to możesz zrobić oba jednocześnie. Te gównostudia, o których wspomniałem wyżej, to były zajęcia może raz, dwa razy w tygodniu i na koniec ten referat, nic, czego nie ogarniesz w trakcie studiowania głównego kierunku.

Ja sam jestem po lingwistyce i u nas była możliwość dorobienia sobie uprawnień pedagogicznych w ramach studiów, to były jakieś zajęcia wplecione w program, więc to nie jest jakaś ciężka praca.
@Kressska: chodzi ci o zarobki stażysty nauczyciela to wiem ze zarabia 2500 do łapy lub 1900, ale jest to spowodowane tym ze nauczyciel ma każde święto wolne, znajdź mi drugi zawód w którym masz dwumiesięczny urlop lub w sumie dokładnie miesięczny urlop w lato płatny. Mało prawdopodobne. Obecnie jestem pielęgniarzem przepracowałem noo wstyd aż mówić mało, ale pracuje 12h, jest ciężko w #!$%@?, odczuwalne jest brak kadry pracowniczej, dochodzisz do wniosku
@Kressska: Ehhh xD dorobić xD.
Pierwsza rzecz dorobić uczciwie w tym kraju mogę się garbu od roboty. Wiec nie wystarczy mi „tynkowa” jestem sam, moje plany życiowe są okrojone niczym ziemniak ze skóry, gdy pierwszy raz mama daje ci obrać skórę.
Czy się napaliłem, #!$%@? wie myśle przyszłościowo, aczkolwiek próbuje.
Pracują specyficzni ludzie jak w każdej pracy #!$%@?, zjeby i normalni,
Ambitny zależy jak to interpretujemy, a czy jestem nie wiem.