Wpis z mikrobloga

⚡️Wielu wykopków lub naszych znajomych nie pojmuje skali i powagi sankcji, które już dzisiaj są nałożone na Federację Rosyjską i uważają, że te sankcje niewiele im zrobią. Osobom tym polecam zapoznać się z tym materiałem, gdzie wytłumaczone w sposób rzeczowy, są nawet najmniejsze sankcje, których nie rozumiemy lub nie doceniamy, a których efekty mogą być druzgocące dla kacapskiej gospodarki. Mam nadzieję, że ta analiza dotrze do jak największej ilości osób. Miłego seansu

https://www.wykop.pl/link/6559757/czy-sankcje-zniszcza-rosyjska-gospodarke/

#swiat #europa #polska #ukraina #rosja #usa #ue #uniaeuropejska #4konserwy #neuropa #wojna #wojnainformacyjna #geopolityka #sankcje #gospodarka #finanse #surowce #technologia #analiza #ruskimir
contrast - ⚡️Wielu wykopków lub naszych znajomych nie pojmuje skali i powagi sankcji,...
  • 14
co sprawi że w razie mobilizacji, przeciętny Saszka będzie zły na zachód i nie będzie miał nic do stracenia.


@DunningKruger: Co sprawi, że zacznie dumać nad cebulą, bo co jak co, ale cebuli, to im na pewno nie zabraknie: surowa cebula, gotowana cebula, smażona cebula, marynowana cebula, pieczona cebula, kiszona cebula, syrop z cebuli, zupa cebulowa, prażona cebula, duszona cebula, konfitury z cebuli, cebula nadziewana cebulą... ( ͡° ͜
@contrast: nie chodzi o akcje co po prostu nie lubię spędzać pół godziny nad materiałem który można omówić w 10 minut, nie lubię rozwlekania bo uciekam myślami, mam problemy ze skupieniem się nad czymś takim