Wpis z mikrobloga

@vateras131: Już myślałem że zemną coś nie tak bo kieliszka wódki nie mogę przełknąć XD Już nie mówię gdzieś o szybkiej 100 w plenerze to już w ogóle odpada xD
@Krol_Dzielni: Mi smakują wodniste piwka ale to takie schłodzone w lato albo jakiś dobry czyli niestety drogi pils. Wino białe mi podchodzi a z mocnych alkoholi to jagierek. Inne to okropieństwo dla mnie i momentami to mam odruch wymiotny jak
@lentilek:
Wódka jest serio okropna. Mam może że 2 marki, które mocno zmrożone przełknę ale reszta po 1 kielonie robi mi tak wstręt, że nie mam ochoty na kolejnego. Coś się ewidentnie w ostatnim czasie mocno popsuło.
Jagierek jest spoko. Z whisky tanich lubię passporta. Inne też mogą być ale w drinkach.
@vateras131: @moonraker: @paczelok: @eiaculatiopraecox: @heniek_8: @bitcoholic: @lentilek: @V337: @mictlan12: @SlimKirby: piłem m. in. piwo, wódkę czystą, jakąś smakową, szampana, wina białe i czerwone, bimber z wiśniami albo czarnym bzem, whisky. I zawsze to się kończyło tylko na spróbowaniu bo pojawia się odruch wymiotny. Jedyne co mogę wypić to karmi albo kozel czarny, ale też niezbyt często bo brzuch mnie boli. Czasem ciężko