Wpis z mikrobloga

Skoro Ukraińcy są tak wdzięczni Polakom i tak nas kochają to dlaczego jeszcze nie zlikwidowali ulic imieniem stefana bandery? Trochę mnie to oburza - i nie - nie jestem ruską onucą. Po prostu jest to nie na miejscu że pomagamy im na największą skalę od drugiej wojny światowej o oni dalej czczą tego bandytę...

#ukraina #rosja #wojna #bekazlewactwa
Viado - Skoro Ukraińcy są tak wdzięczni Polakom i tak nas kochają to dlaczego jeszcze...

źródło: comment_1647116190YCEpB2w0NxAYWionEqvaTD.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@MadOMaMKruci Nie obchodzą mnie twoje lewackie wysrywy. Kiedyś Żydzi rzucali granaty i strzelali do Polaków, gdy ci walczyli o niepodległość Polski, a potem takie lewactwo jak ty teraz pisze o antysemityzmie.
  • Odpowiedz
Co zawiniło 187 dzieci do lat 14 zamordowanych przez bohaterskich żołnierzy wyklętych?


@fishery:

Czy wiesz jaki oddział, który dowódca, kiedy, gdzie i kogo mordował?
Fakty i jeszcze raz fakty A nie mity i bzdury wyssane z d***
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lucer: Mówisz że wcale bo wcale? Przecież Polacy by tego nie zrobili!!11
https://www.tygodnikprzeglad.pl/zbrodnie-bohaterow-ipn/
Proszę, masz podane sygnatury akt. Materiałów jest sporo więcej, to tylko trzech największych tfu bohaterów.

Czyżby cała wieś współpracowała z komunistami? Najwyraźniej, bo „Bury” i jego ludzie nie oszczędzili nawet najmłodszych: „Spaleniu uległa córka Bazyla i Tatiany Leończuków – nieochrzczone, 7-dniowe dziecko, gdyż matka zostawiła je w domu, będąc przekonana, iż niezwłocznie wróci z zebrania (…). Podczas
  • Odpowiedz