Wpis z mikrobloga

@tyrytyty: czekaj bo staram się ogarnąć, uchodźcy są kierowani do innych miast, bo w obecnym nie ma dla nich miejsca, muszą spać gdzieś po dworcach i tłoczyć się po kilkaset osób, ale wolą tak zostać niż przenieść się do innego miasta gdzie są już dla nich przygotowane odpowiednie warunki?

ktoś wierzy w te brednie?
@Zielony_Ogr: Ukraińcy znają trzy polskie miasta i trzech miast się trzymają. W międzyczasie rząd mówi, że przecież ich zmuszać do relokacji nie będzie. To problem władz miasta. A kto jest w radach miejskich największych polskich miast? Wrogowie PiS. Demoniczny plan, uwalić liberalnych polityków uchodźcami przypominając im, że powiedzieli że ich miasta są otwarte dla wszystkich, to w czym problem. Zwłaszcza Trzaskowskiego. Potem zarzucą mu niekompetencję. Szkoda tylko że z biednych ludzi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zielony_Ogr: ja takiego problemu do tej pory nie zaobserwowałem, co oczywiście nie oznacza że on może nie istnieć. Wydaje mi się, że jeśli nawet, to takich przypadków jest dosłownie promil. Podobnie, jak tych z ukraińskimi alkoholikami, którzy chleją wódkę po dworcach.