Wpis z mikrobloga

Daily aktualizacja z ratowania e46 xD
Dziś wrzuciłem mu letnie opony + felgi 18". Zostały mi po E36, do tego z nowymi oponami więc wartość dodana. Przy okazji zmiany kół, zerknąłem na tarcze i klocki. Jeśli klocków zostało z 60% tak tarcze kategorycznie do wymiany.
Znalazłem powód stuków w tyle auta. Odpadła aluminiowa otulina końcówki wydechu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ogarnąłem wnętrze, to co było w stanie agonalnym pomalowałem na czarno, czyli daszki i mieszki. Wygląda to dobrze. Z E36 został mi czarny materiał na sufit. Więc zrobimy fake mpak xD. Reszta szarego wnętrza umyta, doczyszczona i jakoś to wygląda. Przednie fotele przydałby się sporty.

Dziś już daje sobie spokój. W poniedziałek wymiana oleju, bo będę miał wolne i kanał. Trzeba pomyśleć nad wymianą termostatu i oświetlenie tablicy rej. Nie działa pomimo nowych lampek.

#bmw #e46 #e46gruz #samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa
RwandyjskiFront - Daily aktualizacja z ratowania e46 xD 
Dziś wrzuciłem mu letnie op...

źródło: comment_1647085735k1IcCuL1eHmOTl2vDzsIcu.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@sha128: plan jest na lata, bo jednak spoko podłoga i progi. Sprawdziłem dziś wózek i też jest okej, ale za wczasu będzie trzeba go zabezpieczyć.

Silnik jest w okej stanie, ale osprzęt trochę kuleje. Wnętrze pracuje nad nim, będzie git ale zewnątrz tak średnio. Wszędzie poobdzierany niestety + jakieś wypryski na masce
Zobaczymymy, czy w tym roku piąty raz do Chorwacji audi czy sprawdzimy BMW w dłuższej trasie
  • Odpowiedz
@sha128: powiedzmy, że jestem zaprawiony w boju bo a4b6 kupiłem w takim samym agonalnym stanie + ciekło z każdej strony

Nie no, już napotkałem na pierwsze problemy. Kupiłem ten panel pod grzane fotele + el. roletę i nie wiem czy coś źle robię czy te panele były inne w lifcie i przedlifcie albo w wersji 1din/2din

Żeby nie było, że jestem taki oh ah to w wielu rzeczach pomaga mi tatę
  • Odpowiedz
@RwandyjskiFront: Trzymam kciuki, zrób nawet jakiś swój osobny tag i tam wrzucaj aktualizacje ja chętnie zaobserwuję

Tutaj moja bawarka w której posiadaniu jestem od 5 lat, włożyłem w nią już ze 20k na swapy czy pełen kpl poliuretanów na tylny wózek ale odpłaca się maksymalną niezawodnością i jeszcze większą frajdą z jazdy a jak ktoś twierdzi, że stary złom to mam #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Danio_1992 - @RwandyjskiFront: Trzymam kciuki, zrób nawet jakiś swój osobny tag i tam...

źródło: comment_16471239468vn49z4sT0SPHd6Ookukz0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz