Wpis z mikrobloga

@Exenex: ja groze sadami za opinie deski?? Tobie zwoje calkowicie sie pozwijaly ,ja powiedizalem ze nie wyrazam zgody na uzycie mojego zdjecia gdyz ja je wykonalem,ty to lubisz przekrecac fakty,albo jestes naprawde nieczytaty i niekumaty( ͡º ͜ʖ͡º) albo po prostu niedo...ny ( ͡° ͜ʖ ͡°)- i w sumie chyba slepy( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • 2
@Randomowokolorowo: kto w lato podczas prysznicu lubi sobie siknąć na deskę po wypiciu? zaczal mnie okropnie bolec brzuch i w ogle jakos dziwnie sie poczulem po zjedzeniu czegokolwiek tak okronie sie czulem, usiedzialem moze z 10 minut i polecialem do WC zwrocic na szczescie udalo mi usiasc na desce i powstrzymac przed wymiotami. Badanie na hiv możesz zrobić na każdej stacji epitedmiologicznej zna ktos jakies godne polecenia klimatyzator za przystepna cene?
  • Odpowiedz
  • 36
@Pawcio_cukierek: o co biega i co to ma wspólnego z cyberpunkiem?


@pierogu gościu sobie zrobił deskę z epoxydy i spytał mirków na ile ja wyczyniają. Jak to na mirko dostał odpowiedzi w stylu 21,37zł, parę osób przyczepiło się do wykonania i do tego, że drewno z epoxyda nijak ma się do klimatu cyberpunka. Wtedy @Randomowokolorowo się potężnie zesrał, do wykopków że się nie znają, że nigdy nic nie robili z epoksydą
  • Odpowiedz
  • 12
@pierogu a no i klasycznie były gadki, że dla niego nie jest problem biegać po sądach i wydać na to kasę, a wykopków co komentują i tak by nie było stać na ta deskę, bo jest warta 2-3k.
  • Odpowiedz
@krucjan: xD ,przskrecasz troche fakty,do takich troli ,ze ktos smieszkuje 20,37 to rozumiem i szanuje,ale jak ktos jest sku..ynem i chamem to nie bede sie pi..il tylko bede jechal na rowni z nimi ,nie nazwalbym tego zesraniem,raczej wqrien...m na debili i tyle;), ten pan od 200 zlotych jakos zamilkl juz sie nie udziela....zostalo tylko kilku kacapow ktorzy drążą temat ( ͡° ͜ʖ ͡°),zdjecia nie mozesz sobie tak
  • Odpowiedz
  • 18
@Randomowokolorowo

l.Jak poswiecicie na cos poltorej roku zeby wyjsc na swoje i nie musiec pracowac tam gdzie pracujecie i uwolnicie sie od homąta w postaci nienormowanych godzin pracy.I bedziecie lubic to co robicie ,to moze zrozumiecie czemu sie tak zwanie zesralem.Ale widocznie niektorzy nie rozumieja takich spraw...bo sa tylko trollami ktorymi mama oplaca komputer i utrzymuje....


A co jeśli jakaś z komentujących osób robi to co lubi, nie musi pracować na etacie
krucjan - @Randomowokolorowo 
 l.Jak poswiecicie na cos poltorej roku zeby wyjsc na s...

źródło: comment_1647089625CAWF5a8bqEGfp3gM0PaVix.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@krucjan: jakbym byl napiety jak koszulka na phillu collinisie to by bylo inaczej( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ,nie widziales mnie napietego i nie znasz mnie:) .A co do osob co robia na etacie to pogratulowac szczescia lub wyborow zyciowych:), mozecie sobie smieszkowac,wszystko ma swoje granice i tyle:) ,a co bys zrobil jakby stado
  • Odpowiedz
  • 20
@Randomowokolorowo

nie widziales mnie napietego i nie znasz mnie:)


Ty nie znasz ludzi co ci skomentowali deskę, ale już wiesz o nich wszystko, że są nieudacznikami, nigdy nic samemu nie zrobili i mamusia ich utrzymuje xD
Masz megalomanię i ego wywalone w kosmos, bo utrzymujesz się z robienia desek do krojenia xD

,a co bys zrobil jakby stado troli na ciebie zaczelo jechac ,pewnie tez bys zaczal smieszkowac z siebie lub umilk
  • Odpowiedz
@krucjan: nie nie utrzymuje sie z tego ,moze i sie myle,moze ich nie utrzymuje mamusia,moze babcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) ,a tak na serio trzeba miec jakis poziom ,a nie pokazywac poziom ch..y ,to jest moje zdanie..Ja i megalomania,i duze ego?? No to juz chyba mnie calkowicie nie zrozumiales:)... Jakbym mial to co mowisz to pewnie bym klamal na prawo i lewo i jakies poyebane tektsy pisal
  • Odpowiedz