Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AreQPL: ktoś se uziom do rury zrobił. jak mały blok to szukaj po sąsiadach kto się do rury podpiął. A jak duży to się przyzwyczaj ¯\_(ツ)_/¯
Sugerowalbym odlaczyc wszystko z gniazdek - z podejrzeniem na zabawki typu pralka, zmywarka, suszarka do ubran, kuchenka - jesli dalej wali to pismo do spoldzielni ze na rurach wystepuje napiecie + telefon do nich z wyjasnieniem, ze nawet po wylaczeniu wszystkiego napiecie dalej jest.
I to jest raczej do ogarniecia na predkosci, bo po myciu dupska rezystancja skory mocno spada i mozna odwalic parkinson-dance na podlodze wlasnego kibla.
@AreQPL instalacje wodne w np. blokach siłą rzeczy są połączone, może jakiś sąsiad się u Angoli na oglądał i uziemił u siebie, a instalacje ma dwużyłową mostkowaną w gniazdkach i stąd takie cuda. Ja bym zaprosił elektryka z papierami.
instalacje wodne w np. blokach siłą rzeczy są połączone,


@skaza: skąd ta teza? Jedynie jak są połączone to wodą. Jest już naprawdę mało bloków gdzie jeszcze nie wymieniono instalacji wodnych na plastikowe.
@ksiak przecież napisałem o wodnych, zrobiłem trochę remontów w blokach, takie cuda jakie tam są odpierdzielane to głowa mała. Powinienem w ogłoszeniu związanym z remontami, mieć dopisek, saper.
  • 6
Szanowni Państwo, dziękuję za wsparcie #elektrodacontent

Wanna została #!$%@?, jest brodzik i kabina i nic nie kąpie prądem. Sukces!

Kolejna część przygody z tą profesjonalnie wykonaną instalacją elektryczną przed nami!

Dzisiaj hit: teraz pokój ma bolce na 60V. We wszystkich gniazdkach przechodzących przez puszkę, o niej niżej ->

załącznik. Wszystko tam jest pod napięciem. Ja nie wiem kto to robił, #!$%@? wiem o elektryce - właśnie się uczę xD, ale nawet dla
AreQPL - Szanowni Państwo, dziękuję za wsparcie #elektrodacontent

Wanna została #!$%...

źródło: comment_1650050653DjHRS7Rf9C5k3Ei26GZ0Uo.jpg

Pobierz