Wpis z mikrobloga

@WarmWeather: Możliwe, że na 50L przestanie lać i trzeba będzie iść zapłacić. Możliwe jest tez, że odblokowanie będzie wymagało kogoś z obsługi żeby zerknął, czy pojazd się zmienił.
Tak przy okazji, to kilka dni temu na lotosie musiałem pójść do obsługi żeby odblokowali możliwość zatankowania gazu. Tankuje tam już dwa lata i zawsze osoba która zatankowała mogła odjechać na parking a kolejna zacząć tankowanie zanim jeszcze poprzednia opłaciła swój gaz. A
@Spojler22: @Czainatown: tylko, że wg mojej lokalnej gazety "100 litrów dla tankowania samochodu dostawczego do 3,5 t". Przecież to jest jeden wlew, raczej pistolet nie "rozpoznaje" tonażu samochodu. XD A kasjerka nawet nie zauważy jak zapłacę tą ich śmieszną appką. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WarmWeather: ktoś z pracowników musiał by się wypowiedzieć, bo ja tylko gdybam. Skoro na lpg nagle ktoś musi kliknąć (choć przez dwa lata obywało się bez tego) to na paliwach też może ktoś musi kliknąć, tylko ma czas do 50 litrów bo inaczej zablokuje dalsze tankowanie. A jeśli zdąży kliknąć, to nikt tego nie odczuje, że było kliknięte że limit jest wyższy dla tego samochodu. I jeszcze raz - gdybam a
I wtedy wchodzę ja-cały w białej koszuli. No cóż, blokować dystkow nie możemy podczas tankowania, także o kant wiadomo czego rozbić te limity. Jedynie upominamy ludzi którzy tankują więcej niż „mogą”, ale oczywiście wielcy przedsiębiorcy rozrywkowi plują nam w twarz i oczywiście jesteśmy wyzywani.
Nawiasem-przez ta sytuacje z limitami, kolejkami zrozumiałem jsk bardzo kasjerzy na stacjach benzynowych traktowani sa jak zwykle szmaty. No ale cóż, narodu polskiego nie uważam za inteligentnego, wiec
@BangerTM ludzie to jednak #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie kumam takich napinaczy którzy wylewają swoje frustracje na kasjerów, tym bardziej, że oni tam #!$%@? mają do gadania...

Czyli jak bym płacił appką orlenu, tym Orlen Pay, to mogę zatankować luźno 65L, zapłacić i odjechać?
@BangerTM: Wydawało mi się, że można to zorganizować jak na stacjach gdzie płatności dokonuje się zanim zacznie się tankowanie i nalać można tylko tyle za ile się zapłaciło. Skoro wiec można ograniczyć ilość litrów w takiej sytuacji, to nie powinno być problemu ze stworzeniem dystrybutorów które mają te limity również przy płatności po tankowaniu. Uznałem, że to jedna z podstawowych funkcjonalności w nowych dystrybutorach. Przecież duże sieci paliw już od lat
@WarmWeather: Wtedy kasjer i tak widzi ile tankujesz i albo upomni, albo nie-jego cyrk - jego małpy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Spojler22: Tez uważam ze byłby to super pomysł-tak jest np w Ukrainie. Dzięki temu nie było by sytuacji z kradzieżą paliwa (co u mnie dość często się zdarza) oraz sytuacji typu „No przelałem 5 groszy, ale chyba jakaś tolerancja jest, nie mam tych 5 groszy,