Wpis z mikrobloga

@Bin_Laden: yyyy mogłem być bardziej precyzyjny. kebs z kurczaka dla mnie to nie kebs :) Jedynie baranina plus ew. wołowina.
Znaczy lubię takie kurczakowe, sam robię ale ten turecki co jadłem był z baraniny. Coś pięknego
@mitchumi gryfny kebab w Zabrzu też dobry, ogólnie jadam pewnie z 20 kebsow w miesiącu i również polecałem pod 13, ale niestety któregoś dnia jakoś w zeszłym roku byłem tam po raz ostatni, niedojadlem, drugi raz w życiu musiałem wyrzucić kebsa. Czemu? Nie mam pojęcia w sumie xD ale jak do tej pory pomyślę o 13 to już mi się jeść odechciewa( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heheszek_wspanialy: też tak miałem z moim ulubionym kebabie w moim mieście. Zamawiałem co weekend aż w końcu trafiłem na takie dziadostwo zamiast mięsa że od tego czasu nie zamawiałem chyba z pół roku zanim znowu się do nich przekonałem
@mitchumi bardzo polecam, lepszego nie jadłem w Polsce. Mięso robią sami i pieką sami bułki. Kebabów zjadłem sporo w życiu, a ten jest wyjątkowy. W zasadzie to jest jedyne miejsce w którym można zjeść coś dobrego w Grudziądzu z fastfoodów. Z normalnych lokali to Amuza i Ciro jest spoko :D w Bydgoszczy jeszcze Piramida Smaku była mega ale się właściciel zmienił jakiś czas temu i trochę jakość spadła ale nadal jest to