Wpis z mikrobloga

Ja mając ponad 33 lata, z żoną wychodziliśmy w wakacje sporo z moją 19 letnią kuzynka na imprezy. No #!$%@? głupoty, z żoną nie jedną byśmy zaprosili. W moim mniemaniu niewiele się zmieniło, zawsze były osoby aseksualne i mniej aseksualne.
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: Też zauważyłem taki trend, ale raczej u mniejszości dziewczyn. Dla mężczyzn to raczej na plus, bo na pierwszy rzut oka widać czy potencjalna partnerka ma swój rozum i dobry gust, czy ubiera to co według niektórych jest uznawane za modne.
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: jest mniej młodych dziewczyn niż młodych chłopaków, to dziewczyny mogą mieć wyje*ane. Domy mody nie dyktują trendów. Dyktuje je rynek. Dobre domy mody tylko się do tych trendów dopasowują, starając się być krok przed resztą.
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: Kobiety niestety są wychowywane na mężczyzn, mało która kobieta jest... kobieca. Serio, np. mało która kobieta docenia to co dla niej robisz, jest delikatna, czuła, da sie prowadzić, wspiera partnera. Większość kobiet ma o wszystko pretensje, uważa że wszystko im się należy jak psu micha, wiecznie źle, wiecznie mało, zarobisz 300k na mieszkanie ,to ci będzie smędzić że teraz trzeba kupić większe, bo hałas, przedszkole za daleko dla smroda, etc.
  • Odpowiedz
@Cecill: > ja tam się cieszę, może któryś zwróci uwagę i doceni

Mam podobnie. Dbam o siebie ze względu głównie o zdrowie, ale mega miło i motywująco usłyszeć, że się podobam kobietą. Zwłaszcza od tych, którym się chce podobać. Wzajemna chemia i aprobata wyglądu to osiagniecie wiekszej swobody w interakcji z kims, bo pozwala wiecej uwagi poswiecic czemu innemu, a udawanie, ze wyglad sie nie liczy lub nie jest wizytowka charakteru
  • Odpowiedz
Ludzie kochani, zobaczcie na jego profil zanim coś odpowiecie. Jakbyście go pokazali seksuologom to by #!$%@? na Ukrainę rzucać piachem w ruskie czołgi
  • Odpowiedz
Większość kobiet ma o wszystko pretensje, uważa że wszystko im się należy jak psu micha, wiecznie źle, wiecznie mało, zarobisz 300k na mieszkanie ,to ci będzie smędzić że teraz trzeba kupić większe, bo hałas, przedszkole za daleko dla smroda, etc. I niestety w ubiorze też to widać, mało która kobieta się wyróżnia.


@Marek_Rekus: czyli mężczyźni mogą się tak zachowywać a kobiety nie? XDDD Jezu wy powaleni jesteście czemu kobieta ma się
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Bo kobieta ma się dać prowadzić facetowi, napisał Ci przecież nasz mądry kolega na początku swojej wypowiedzi o co mu chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) masz nie mieć oczekiwań i być stereotypowa szara myszka, po co mieć własną osobowość?? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz