Wpis z mikrobloga

@Anoniemamowy:

Ale skąd dalej u ludzi bierze się te gadanie ze hur dur mc Donald drogi, smakuje jak karton

Bo tak smakuje tylko że ludzie tego nie czują bo są uzależnieni. Żarcie z maca działa na tej samej zasadzie co saszety dla kota. Inżynieria dietetyczna, laboratoryjnie opracowane polepszacze smaku, para-narkotyki które sprawiają że się człowiek nie może powstrzymać przed jedzeniem suchej, rozmrożonej bułki i wyschniętego zmielonego mięsa. Tak to działa ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Anoniemamowy:

Ale skąd dalej u ludzi bierze się te gadanie ze hur dur mc Donald drogi, smakuje jak karton, najlepszy schabowy babci zalany olejem po frytkach?


Od urodzenia wpierdzielali tylko kawior i muszą poczuć swoją wyższość nad plebsem.

Wiadomo, że żarcie w fastfoodach jest niezdrowe i nie powinno często pojawiać się w diecie. Ale gadanie, że żarcie w maku jest niedobre to jakiś wyższy poziom odrealnienia xD nie wiem czy koledzy
@Wujo_Stachu: a dla mnie Burger king jest mocno średni i jem w ostateczności a podwójny wiesmak z maka jest dla mnie god tier i moge #!$%@? codziennie. Każdy lubi co innego ale No bez przesady żeby maka porównywać do kartonu. Na chwile obecna trochę ich #!$%@? w cenami wiec rzeczywiście jakość/cena nie jest zbyt korzystna ale biorąc pod uwagę sam smak to kilka pozycji maja całkiem zjadliwych.