Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dzień mężczyzny!

Dla Chadów i Oskarów wspaniały dzień. Dzisiaj wiele Julek będzie spermiło żeby móc zabrać takiego księcia do kina, albo na kolację. Wybiorą oni tylko najlepsze okazy. Juleczki od rana tuptają w miejscu gdy tylko przypomni im się, że będą miały zaszczyt dławić się khutangami Oskariatu w te cudowne święto. "niech żyje dzień MĘŻCZYZN!!!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale ty mirek to nie myśl nawet, że dostaniesz jakieś życzenia. Na dzień kobiet musiałeś się złożyć na prezenty dla #p0lka, ale nie licz na wzajemność. Przecież wystarczającym prezentem jest, że nie wymiotują gdy Cię widzą. Kobiety nieatrakcyjnych mężczyzn takich jak ty nie traktują nawet jak ludzi.

Przełknij czarną tabletkę, będzie mniej bolało.

#blackpill #przegryw
  • 9
@PoczciwyTlumaczRzeczywistosci: Ja tam na dzień kobiet kupiłem 4 kwiaty po jednym dla: mamy, babci, siostry i dziewczyny od każdej z nich dostałem coś i życzenia na dzień mężczyzny mam 179 cm a zakola łącza mi się powoli z gniazdem mnicha na czubku głowy wiec nie u każdego to tak wyglada xd ale nie wyobrażam sobie kupić coś lub składać życzenia jakiejkolwiek random babie z pracy szkoły bo wiem ze i tak
@PoczciwyTlumaczRzeczywistosci: Jeśli chłop uważa że kobiety nie widzą w nim człowieka, to pomyśl sobie jaki zakompleksiony mocno człowiek w nim siedzi i generuje takie toksyczne rzeczy.

Zresztą najbardziej bawi mnie jak incele nie mający żadnego doświadczenia z kobietą, piszą o tym jak to brzydcy faceci nie są uznawani przez kobiety za ludzi xD Na pewno wypytaliście miliony kobiet o to. Prawda jest natomiast taka że kobieta nieatrakcyjnych facetów traktuje tak samo
@eldzej_10: byku, nie chce się za niego wypowiadać, ale w moim mniemaniu jego wypowiedź miała charakter raczej żartobliwy. Wydaje mi się też, że masz problem z interpretacją zastosowanej hiperboli.

Co do wypowiedzi to bezprzecznie kobiety traktują nieatrakcyjnych mężczyzn o wiele gorzej niż mężczyzn atrakcyjnych. Fakt, nie ma nawet o czym dyskutować. Z moich doświadczeń wynika, że mężczyźni nie są tak brutalni w stosunku do mniej atrakcyjnych kobiet. To jednak tylko moja
byku, nie chce się za niego wypowiadać, ale w moim mniemaniu jego wypowiedź miała charakter raczej żartobliwy. Wydaje mi się też, że masz problem z interpretacją zastosowanej hiperboli.


@PoczciwyTlumaczRzeczywistosci: Czytałem jego inne wpisy na temat 10 marca czyli Dnia Mężczyzn. Wybija się fatalizm i wmawianie sobie że jest się nikim dla jakiejkolwiek kobiety.

Co do wypowiedzi to bezprzecznie kobiety traktują nieatrakcyjnych mężczyzn o wiele gorzej niż mężczyzn atrakcyjnych. Fakt, nie ma