Wpis z mikrobloga

@aksal89: @BigDaddyy: najlepsze że w gruncie ten mój gruz jeździ i mógłbym w nim nic nie robić, ale mnie zawsze tak samo denerwuje coś, próbuje to naprawić, jakoś się udaje po kilkunastu #!$%@?, obiecuje sobie że nigdy więcej i za tydzień znowu to samo xd
@rurek49: No mój co rusz lądował u mechanika. A ostatnio tuleja w silniku się pokruszyła więc grubszy remont wchodził a i tak od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie aby go po prostu rozebrać i zrobić od podstaw wszystko, wszystko naprawić i mieć zabawkę weekendową.
@rurek49 ale mi przypomniałeś jak w mojej v40 rutynowo sprawdzałem olej przed wyjazdem w trasę, a zamek maski stwierdził nagle że #!$%@? mi w dupe i on się nie ma zamiaru zahaczyć za maskę. No i 3 h opóźnienia żeby to ogarnąć:) gruzy Volvo są najfajniejsze( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rurek49: czy to 1 generacja v70? Ja przestałem walczyć z zamkami maski - po pierwszym pociągnięciu dźwigni odblokowuje mi prawy zamek, więc wpycham tam gąbkę do szyb, ciągnę drugi raz i odskakuje lewy xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@rurek49: Jak miałem Citroen'a C5 x7 na Hydro to w pewnym momencie postanowiłem że sam wyreguluje zawieszenie.
Po godzinie skapitulowałem, postanowiłem więc zrobić coś czemu sprostam, a mianowicie dolac płynu do spryskiwaczy.
To też mnie przerosło bo przy podnoszeniu maski urwałem uchwyt, spadła Inka XD i przez tydzień nie mogłem otworzyć maski.

A jak przeciągałem kabel USB przez schowek to wypadła jakas rurka której potem za chiny ludowe nie mogłem wtegowac
@Karbostyryl: to jest takie prawdziwe XD

@CinuLNS: nawet udało się ogarnąć. Mnie wnerwiało to, że przy niewielkich prędkościach na wybojach ta maska się telepała jakbym wahacz miał wywalony xd najgorsze w tych gratach jest to, że miały już po kilku właścicieli i każdy kolejny dokładał coraz to nowsze naprawo-patenty xd aaa no i też się otwiera tylko jedną stroną. Te linki nie mają regulacji i pewnie stąd się to bierze