Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak w czasie wojny w Syrii pokazywano jakies zbombardowane szpitale i inne cywilne budynki i przypisywano to rosyjskim pilotom, to w necie czasem nawet wiekszośc komentujacych twierdziła, że to fake, to Amerykanie zbombardowali, Rosjanie nigdy czegoś takiego nie zrobiliby.
A po latach sie okazuje, że oni nawet ''wyzwalajac'' rosysjkojezyczna ludnośc walą po obiektach cywilnych.

#ukraina #rosja
#syria
  • 14
@szurszur: nie wiem jak w tym konkretnym przypadku ale to co pisze to ma miejsce. magicznie tez nie widzisz strat wojsk ukrainskich, za to fote laski na noszach masz od razu na kazdym portalu. oczywiscie w slabych glowach wykopkowych ciezko sie spodziewac ze cos jest elementem wojny informacyjnej i nacisku na nato aby ustawilo no-fly zone czyli jednoczesnie wmieszalo sie otwarcie w konflikt, z czego w kolko probuje korzystac prezydent ukrainy
nie wiem jak w tym konkretnym przypadku


@hekktik: no to po uja piszesz, że ewakuowano cywili?

magicznie tez nie widzisz strat wojsk ukrainskich


@hekktik: znowu jakieś brednie wypisujesz.Gdzie masz podstawy do takiego tiwerdzenia? Nie chce mi sie szukac wpisów z pierwszego tygodnia gdzie byłem nazywany ruska onuca za pisanie, że sytuacja jest bardzo ciężka, a wykopki maja dostep głownie do jednostronnej narracji z czego wtedy 50-60% to były fejki.
Pisz
no to po uja piszesz, że ewakuowano cywili?


@szurszur: juz ci napisalem, bo to jest normalna zargrywka wojskowa, nie zrozumiales? trzeci raz mam napisac?

znowu jakieś brednie wypisujesz.

@szurszur: gdzie ja wypisuje brednie stwierdzajac FAKT ze w kolko widac #!$%@? ruskie wojsko albo #!$%@? ile to tam tysiecy ucieklo/sie podadlo a jak sa straty ukrainskie to same baby, dzieci, rodziny, szpitale szkoly? no #!$%@? nidzie.

nie rozumeisz co to wojna
juz ci napisalem, bo to jest normalna zargrywka wojskowa, nie zrozumiales? trzeci raz mam napisac?


@hekktik: Ale tiwerdzisz, że nie wiesz czy była stosowana w tym przypadku.

dzie ja wypisuje brednie stwierdzajac FAKT ze w kolko widac #!$%@? ruskie wojsko albo #!$%@? ile to tam tysiecy ucieklo/sie podadlo a jak sa straty ukrainskie to same baby, dzieci, rodziny, szpitale szkoly? no #!$%@? nidzie.


@hekktik: jak to gdzie. Napisał, żeja
@szurszur: ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, przestan sie emocjonowac jak gimb. napisalem ze takie rzeczy maja miejsce, czego nie rozumiesz dalej? tak samo 2 tekst o propagandzie ukrainskiej to jest fakt widoczny dla kazdej myslacej osoby. oczywiscie niech tam sobie jej uzywaja, tak samo jak ruscy swojej, ale trzeba miec mozg i to filtrowac zamiast sie podniecac.
@hekktik: Ależ brednie, nie masz żadnych na swoje teorie z dupy wzięte, natomiast jest pierdylion dowodów na terror Rosjan względem ukraińskiej ludności cywilnej i są też ku temu przesłanki taktyczne, Rosja musi tę wojnę wygrać, a w "normalny" sposób nie może. Jedyny sposób to właśnie sterroryzowanie cywili i zmuszenie Zelensky'ego żeby się poddał ze względu na liczbę zgonów wśród ludności cywilnej. inaczej nie mają szans na zajęcie terenu który zająć planowali.