Wpis z mikrobloga

  • 1116
W Polsce właśnie kolejne pokolenia budują sobie własną opinię o kacapach, jakby przez przypadek zaczęli kwestionować uprzedzenia dziadków i rodziców.

#ukraina #rosja
  • 28
  • Odpowiedz
W Polsce właśnie kolejne pokolenia budują sobie własną opinię o kacapach, jakby przez przypadek zaczęli kwestionować uprzedzenia dziadków i rodziców.

#ukraina #rosja


@Uri_: Ważne, żeby zbudować też sobie opinię o Niemcach.
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: Nie przekazała, Polska ma 6 razy mniejsze PKB, a wcześniej miała 12 razy mniejsze PKB od Niemiec, więc siłą rzeczy jej "wsparcie" dla Rosji jakie by nie było, jest znacznie mniejsze.
To przede wszystkim głupota Niemców pozwoliła na remilitaryzacje i utrzymanie sił nuklearnych.
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: Chłopie, Polska była w Układzie Warszawskim i strefie wpływów Rosji, cała infrastruktura energetyczna była przystosowana pod odbiór surowców od ruskich, ale my przynajmniej się uniezależnialiśmy, a Niemcy się uzależniali coraz bardziej (z własnego wyboru) i jeszcze chcieli całą Europę od ruskich uzależnić walcząc z elektrowniami atomowymi.
  • Odpowiedz
Ja zawsze taka mialem, chociaz jak zaczalem pracowac z rosjanka i na youtube poogladalem planete abstrakcje, to myslalem prsez chwile, ze to moze moje urojenia. No sle wielka armia rosyjska udowodnila, ze nic sie nie zmienia
  • Odpowiedz
@Uri_: bo w #!$%@? czasach żyjemy, neguje się wszystko bo równość #!$%@?, multikulturowość i inne gównowymysły. Pewne płcie, grupy etniczne, narodowości czy nawet rasy mają swoje cechy, wiadomo to od setek lat a przez ostatnie kilkadziesiąt próbuje się to wszystko wymazać i udawać, że nie istnieje. Tak to się kończy właśnie.
  • Odpowiedz
@Uri_: Ja tam swoją opinię na ich temat już miałem wyrobioną, swego czasu grając sporo rankedów w CS:GO. I nie różniła się ona zbytnio od obecnej mojej opinii, co nie świadczy dobrze o tym.. ha tfu narodzie
  • Odpowiedz